Вища ліга Футзал - Season 2022

Table

  Команда М Пер. Пор. Очки
1 ФК Боянець/Туринка 2 2 0 6
2 ФК Вязова/Скварява 2 2 0 6
3 СФК Янів 1 1 0 3
4 ФК Жовква 1 1 0 3
5 ФК Дубляни 2 1 1 3
6 ФК Стандарт 2 1 1 3
7 ФК Нова Камянка 2 1 1 3
8 ФК Стрийська 2 1 1 3
9 ФК Добросин 2 0 2 0
10 ФК Янг Бойс 2 0 2 0
11 ФК Туринка/Деревня 2 0 2 0
1 ліга Футзал - Season 2022

Table

  Команда М Пер. Пор. Очки
1 ФК Дорошів 2 2 0 6
2 ФК Гульдманн 2 2 0 6
3 ФК Магерів 2 2 0 6
4 ФК Зарудці 2 2 0 6
5 ФК Barrel 2 2 0 6
6 ФК Хитрейки 2 1 1 3
7 ФК Зубейки 2 1 1 3
8 ФК Нове Село 2 0 2 0
9 ФК Звертів 2 0 2 0
10 ФК Городжів 2 0 2 0
11 ФК Сулимів 2 0 2 0
12 ФК Візенберг 2 0 2 0

Регламент районних змагань з футболу

 

 

ФФЖ

 

 

 

 

 

 

 

     РЕГЛАМЕНТ

       змагань з футболу Жовківщини

          сезону 2022 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            м. Жовква  2022                                

                                                                                                                                           

 

                                                                                                                                             «Затверджено»

                                                                                                                                 Виконконавчим комітетом          

Асоціації  футболу Жовківщини

                         «   »                  2022 р.

                                                                                                                                            Гайдучок  В.Ф.

 

 

 

МЕТА І ЗАВДАННЯ:

1.1. Змагання з футболу проводяться з метою:

–     подальшого розвитку масового футболу на Жовківщині;

–     покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;

–     підготовки футболістів у збірні команди району, області та команди майстрів регіону;

–     виявлення здібної молоді для поповнення ДЮСШ, СДЮШОР, училищ олімпійського резерву;

–     виявлення кращих команд  для участі в першості та Кубку чемпіонів районів;

–     організація дозвілля людей та пропаганди футболу.

 

  1. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ.

 2.1. Загальне керівництво змаганнями та контроль за проведенням  першості з футболу у Жовківщині здійснює Асоціація футболу Жовківщини (далі Асоціація).

 

III. УЧАСНИКИ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

3.1. До участі в чемпіонаті Жовківщини по футболу допускаються команди фізкультурно-спортивних (футбольних) клубів, колективів фізкультури, підприємств,установ,приватних фірм та приватних підприємців,а також військових частин, які є колективними членами асоціації.

3.2. В першості з футболу сезону 2022 року можуть брати участь команди юнаків та дорослих, укомплектовані гравцями, що проживають на території Львівської області не менше одного року ( тобто, прописані в області не менше одного року ) або є вихідцями із Львівської області (народилися в області ).

3.3. Військовослужбовці,які проходять дійсну або понадстрокову службу на території Льівської області, можуть виступати в районній першості з футболу тільки при наявності письмового дозволу командира військової частини ( військового підрозділу ).

3.4. Змагання з футболу проводяться у вищій, першій та другій лігах.

3.5. До участі в чемпіонаті та першості Жовківщини з футболу сезону 2022 року допускається не більше п’яти гравців – легіонерів, тобто гравців, які народились, прописані (зареєстровані) та проживають за межами Львівської області, незалежно від їх участі в чемпіонатах інших областей України чи за кордоном.(Гравці, які виступають у інших чепіонатах на рівні районів не вважаються легіонерами).

3.6. До участі в чемпіонаті Жовківщини  з футболу сезону 2022 року за юнацький склад команд вищої ліги допускаються тільки гравці віком 2004 року і молодші ,які народились,прописані (зареєстровані) або проживають на території України. Якщо гравецю юнацького складу не виповнилося на момент заявки 18 років і він грає в чемпіонаті України, області чи  за кордоном і не є вихідцем з даного населеного пункту, то за дорослу команду він не буде вважатися легіонером і повинен бути внесений у заявку команди на чемпіонат для дорослих. Гравці юнацького складу можуть в один ігровий день виступати за команду юнаків та дорослих. Відповідальність за стан їх здоровя та допуск до гри покладається на представників футбольних клубів,які відповідають за заявку команди. Контроль за заявкою легіонерів повністю покладається на офіційного представника клубу.

3.7. Першість Жовківщини  проводиться за окремим заліком для юнаків та дорослих. Кожен клуб(команда),учасник вищої ліги  змагань, зобов’язана  виставити для участі в чемпіонаті команду дорослих та юнаків, перша та друга ліга приймає участь тільки основним складом.

Юнаки 2006 р. народження і молодші можуть бути заявлені за команду після медичного обстеження у лікувальному закладі по місцю проживання і допуску до змагань та з письмового дозволу одного із батьків ( опікуна або піклувальника). Відповідальність несуть представники команд,які займались заявкою команди.

3.8. Гравці, які задіяні в першості Жовківщини  (юнацького чи дорослого складу ), можуть виступати тільки за одну команду районної першості.

3.9. У випадку виявлення під час футбольного матчу районної першості гравця,якого представниками команди заявлено з порушеннями п.п.3.5-3.8 регламенту проведення змагань ,команді зараховується технічна поразка з рахунком 3 : 0, якщо результат матчу не був більшим(тоді залишається результат матчу при умові подачі протесту відповідно до п.п.6.1-6.6. регламенту. Одночасно на дану команду накладаються штрафні санкції у вигляді штрафу в розмірі 2000 грн.

Якщо такого гравця виявлено АФЖ в процесі проведення чемпіонату Жовківщини  з футболу,то результати матчів  в яких  приймав участь даний гравець (внесений в протокол) анулюються, команді зараховуються технічні поразки з рахунком 3: 0  на команду-порушника регламенту накладається штраф в розмірі 3000 грн.

3.10. Якщо футболіст помилково заявлений працівниками асоціації, то вищеназвані санкції до команди не застосовуються,а право участі даного гравця в  чемпіонаті вирішується АФЖ

3.11.Чемпіонат  сезону 2022 року проводиться серед команд вищої ( з юнацьким складом), першої та другої ліги у два кола за системою «прийом – виїзд».Команди другої ліги розподілено на дві групи по територіальному принципу. Змагання проводяться згідно даного Регламенту та календаря, затверджених Виконкомом асоціації футболу.

3.12. Переноси матчів можливі лише у виняткових випадках, при наявності аргументованих причин і документів та тільки за рішенням АФЖ. Письмове клопотання про перенос гри повинно бути надіслане у Асоціацію футболу не пізніше ніж за п’ять днів до матчу за підписом тренера команди , керівника організації яку представляє дана команда. У випадку задоволення прохання про перенос матчу АФЖ визначається дата та час його проведення.

Перенесений матч обов’язково має відбутися не пізніше ніж за один тур до закінчення першого та другого кола. Матчі двох останніх турів чемпіонату чи першості не переносяться.

3.13. Команди проводять змагання удва кола на своєму полі та полі суперника, юнацькі склади грають безпосередньо перед грою дорослих.

Тривалість матчів:

  • юнацький склад – два тайми по 35хв.
  • Дорослий склад – два тайми по 45 хв.

3.14. У кожній грі юнацького та дорослого складів дозволяється заміна 9 гравців з числа 20 внесених в протокол матчу до початку гри. Представники команд зобов’язані заповнити та підписати протокол за 30 хв. до початку матчу (господарі заповняють протокол перші) і надати його арбітру,а також надати арбітру квитки гравців матчу,які внесені в протокол матчу ( рапорт арбітра).

3.15. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений календарем змагань час. Відповідальність за це покладається на представників команд, та арбітра. Перед матчем команди повинні обмінятися рукостисканням.

За неявку,  (при умові , що гра не відбулася) дорослого чи юнацького складу (вдома або на виїзді) команді зараховується технічна поразка. За запізнення і неявки на команду накладаються дисциплінарні санкції ( згідно дисциплінарного кодексу) і зараховується технічна поразка 0:3 (до уваги не приймаються ніякі виправдовуючи документи).

3.16. Якщо команда дорослим складом не прибула на гру, то свою домашню гру із суперником до якого вона не з’явилась в попередньому колі, команда зобов’язана провести знову на його полі.

3.17. Клуби, які зняті за неявки або інші проступки із змагань, на наступний сезон допускаються до участі першості району на лігу нижче.

3.18. Якщо команда, яка знята з розиграшу, зіграла менше 50% матчів, то її результати анулюються.

3.19. Якщо командою зіграно 50% і більше матчів, їй зараховуються поразки уматчах, що нею не зіграні.

3.20. Всі випадки порушень даного Регламенту розглядає Дисциплінарний (КДК) та Апеляційний комітети Федерації футболу району.

3.21. В офіційних змаганнях команди зобов’язані виступати в футбольній формі ( футболка, труси, гетри, футбольне взуття та щитки). Гравець, форма якого (футболка, труси, гетри) за кольором відрізняються від тієї,в якій виступає його команда, до гри не допускається , відповідальність за це покладається на арбітра матчу. Футболка гравця повинна мати номер, під яким гравець записаний у протоколі матчу. Гравцям забороняється приймати участь в матчах без щитків,контроль та відповідальність за цим покладається на представників команд та арбітрів.

3.22. У випадку однакового кольору форми обох команд право на вибір має команда гостей.

3.23. Присутність лікаря (медпрацівника) на всіх матчах районних змагань обов’язкова. Лікар (медпрацівник) повинен пред’явити арбітру матчу наявність медикаментів і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри юнацьких та дорослих складів. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар, по погодженню з арбітром матчу та представниками команд , може покинути місце змагань. У випадку отримання гравцем серйозної травми, арбітр, зі слів лікаря, повинен внести в протокол матчу, характер пошкодження, причину та попередній діагноз, після чого лікар зобов’язаний поставити свій підпис у графі «ТРАВМАТИЧНІ ВИПАДКИ».

Розпочинати гру за відсутності лікаря, арбітрам матчу категорично заборонено.

Відповідальність за присутність лікаря на грі та його кваліфікацію несуть представники команди господаря поля.

 

  1. ВИЯВЛЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ.

4.1. Переможець Жовківщини з футболу сезону 2022 року серед команд вищої ліги чемпіонату визначається за схемою, зазначеною в п.4.2 – 4.3 регламенту.

Очки у всі лігах нараховуються наступним чином:

Дорослі:                                                     Юнаки:

– За виграш – 3 очки;                                 – за виграш – 3 очки;

– за нічию –   1 очко;                                 – за нічию –   1 очко;

– за поразку – 0 очок                                  – за поразку – 0 очок.

4.2. Команда вищої ліги чемпіонату Жовківщини з футболу , яка за підсумками сезону набере найбільшу кількість очок, оголошується абсолютним чемпіоном Жовківщини з футболу сезону 2021 року.

У випадку рівності набраних під час сезону очок в двох і більше команд,які претендують на звання чемпіона, для визначення абсолютного переможця проводяться додаткові матчі ( якщо одинакову кількість очок набрали дві команди – проводиться золотий матч; якщо одинакову кількість очок набрали три і більше команди – проводиться одноколовий турнір).

4.3. У випадку рівності очок в двох і більше команд вищої ліги, які не претендують на звання чемпіона, місця команд в турнірні таблиці першості  визначається по слідкуючій схемі :

  • За результатами матчів між собою ( кількість очок, перемог, різниця забитих та пропущених м’ячів, кількість забитих на чужому полі м’ячів);
  • За найбільшою кількістю перемог у всіх матчах;
  • За кращою різницею забитих та пропущених м’ячів у всіх матчах;
  • За найбільшою кількістю забитих у ворота суперників м’ячів;

За найменшою кількістю дисциплінарних проступків (попередження -1 бал, вилучення – 5 балів). Зазначені в п.4.3 вимоги не стосуються команд,які претендують на звання чемпіона району.

4.4. Команда першої ліги чемпіонату Жовківщини  з футболу , яка за підсумками сезону набере найбільшу кількість очок, оголошується переможцем першої ліги Жовківщини з футболу сезону 2022 року.

У випадку рівності очок в двох і більше команд 1-ї ліги під час двоколового турніру переможець ліги та місця команд визначаються за критерієм команд вищої ліги,тобто відповідно до п.4.3 даного регламенту.

4.5. Визначення звання чемпіона вищої ліги та переможця серед команд 2-ї ліги відбувається слідуючим чином :

– команди Західної та Східної зони в двоколовому турнірі визначають переможців,

– у випадку рівності очок в двох і більше команд,які змагаються за звання переможця 2-ї ліги під час двоколового турніру переможець та місця команд визначаються за критерієм команд вищої ліги,тобто відповідно до п.4.3 даного регламенту.

– далі переможець двоколового турніру серед команд Західної зони зустрічається на нейтральному полі з командою, яка займе друге місце серед команд Східної зони, а переможець двоколового турніру серед команд Східної зони зустрічається на нейтральному полі з командою, яка займе друге місце серед команд Західної зони.

– переможці вище вказаних пар вищої ліги зіграють між собою на нейтральному полі для визначененя чемпіона вищої ліги , а переможені відповідно за третє та четверте місце вищої ліги.

– переможці вище вказаних пар другої ліги зіграють між собою на нейтральному полі для визначененя переможця другої ліги, а переможені відповідно за третє та четверте місце другої ліги.

– команди які зайняли треті місця в підгрупах Східної та Західної зони зіграють на нетральному полі за п’яте і шосте місце чемпіонату Жовківщини.

– команди які зайняли четверті місця в підгрупах Східної та Західної зони зіграють на нетральному полі за сьоме і восьме місце чемпіонату Жовківщини.

V.Арбітри

5.1. Суддівство змагань проводиться арбітрами, рекомендованими суддівським комітетом змагань і затвердженими Асоціацією для обслуговування районних змагань. Суддівство проводиться згідно з «Правилами гри у футбол», даним Регламентом.

5.1.1. Футбольний арбітр (за умови відсутності інспектора) є офіційним представником (делегатом) Асоціації на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень Регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень контрольно – дисциплінарним комітетом.

5.2. Футбольні арбітри призначені для проведення матчів, зобов’язані прибути на стадіон за одну годину до початку гри. Кожен арбітр повинен мати з собою на матч щонайменше два комплекти суддівської форми різних кольорів.

5.3. Арбітр зустрічі, а також представники команд, несуть відповідальність за дотримання правил допуску футболістів до гри. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. За правильність занесення гравців в протокол матчу (рапорт арбітра на матч) відповідальність несуть обидва представники команд матчу.

5.4. Арбітр зустрічі, зобов’язаний до початку матчу оглянути футбольне поле, оцінити його за 5-бальною системою і зробити відповідний запис у протоколі матчу. В окремих випадках на гру може бути призначена бригада арбітрів (в т.ч. резервний суддя).

5.5. У випадку неявки на гру арбітра, її проводить арбітр, представлений командою гостей, або арбітр,який   присутній на стадіоні.

5.6. Після закінчення гри арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв. заповнити протокол гри, зробивши відповідні записи про проведення замін, авторів забитих м’ячів та ін.

5.7. Якщо в ході гри мали місце попередження або усунення гравців, травми, порушення громадського порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в протокол матчу.

Білет учасника вилученого з поля гравця арбітр разом з протоколом гри зобов’язаний передати в асоціацію футболу не пізніше 18.00 год вівторка.

5.8. При оформлені заявочних документів кожна команда зобов’язана рекомендувати АФЖ (суддівській колегії) одного арбітра для обслуговування районних змагань. У випадку невиконання командою даного положення регламенту АФЖ залишає за собою право не призначати арбітрів на домашні ігри даної команди

5.9. Арбітр зобов’язаний протягом 45 хв. по закінченні матчу повідомити Асоціацію про результат гри, попередження, усунення, протест та ін.

Крім цього, інспектор зобов’язаний повідомити про оцінки, виставлені ним арбітрам за суддівство даного матчу (при умові, що був призначений інспектор).

5.10. Арбітр та інспектор після закінчення матчу зобов’язані особисто передати протокол гри в Асоціацію протягом двох діб,тобто не пізніше 18.00 год. другої доби після зіграного матчу.

За несвоєчасне відправлення документації, повідомлення результату гри, виставлені оцінки та інше на арбітрів та інспектора накладаються дисциплінарні санкції згідно Дисциплінарного Кодексу суддівського та інспекторського комітету. До прийняття відповідного рішення вони усуваються від суддівства та інспектування.

 

5.11. В окремих випадках Асоціацією ( а також на прохання представників команд ) на матчі районних змагань можуть бути відряджені Голова чи його Заступники, члени Виконкому АФЖ, оплата яких рівнозначна оплаті інспектора матчу ( 350 гр.) , розрахунок з якими проводиться командою-господарем поля. У випадку конфліктних ситуації, інцидентів та інших порушень Регламенту, їх висновки, відображені у ропорті, є визначальними при прийнятті рішень КДК,АК.

 

  1. ПРОТЕСТИ.

6.1Тренер команди, подаючи протест зобов’язаний після закінчення матчу повідомити про це арбітра і представника команди суперниці,а також в телефонному режимі – АФЖ. Арбітр повинен зробити про це відповідний запис в протоколі матчу.

 

6.2. Письмовий протест з усіма підтверджуючими його правомірність документами, підписаний керівництвом клубом, повинен на протязі двох днів після ігрового дня бути представлений у Асоціацію футболу( не пізніше 18.00 год. вівторка у випадку недільних матчів),тобто до кінця другого дня після матчу.

 

6.3. При намірах команди подати протест на незаявленого чи дискваліфікованого гравця, представник команди зобов’язаний, під час перерви чи після закінчення матчу звернутися до арбітра, який у присутності представників обох команд на протязі 5 хв. повинен ідентифікувати гравця.    Команда – суперник зобов’язана, на вимогу арбітра представити гравця для ідентифікації. Якщо ця вимога не виконана, арбітр матчу робить відмітку у протоколі, що гравець не був представлений для ідентифікації і записує повідомлення про подачу протесту. Ухилення гравця від індетифікації прирівнюється порушенням п.3.10 даного регламенту.

 

6.4. При подачі протесту в КДК чи Апеляційної скарги, команда, яка подає протест чи скаргу, вносить грошову заставу в розмірі 1000 та 1500 грн. У випадку позитивного вирішення протесту ( скарги ) , грошова застава повертається у повній сумі. У протилежному випадку – гроші зараховуються в касу АФЖ.

 

6.5. Несвоєчасно подані і незафіксовані в протоколі матчу (рапорті арбітра матчу) протести,а також протести подані без грошової застави,   не розглядаються.

6.6. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра прийняті ним в ході гри. Але команда може написати у АФЖ скаргу на дії арбітра, та по можливості подати фото і відео докази.

 

6.7. Якщо гра проведена без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Асоціація має право, за поданням відповідних рапортіварбітром та інспектором матчу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні та штрафні санкції.

 

 

VII. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ.

7.1. В чемпіонаті Жовківщини  кожна команда може заявити не більше 30 гравців дорослого складу та 25 гравців юнацького складу . Заявка гравців для участі в чемпіонаті  з футболу сезону 2022 року закінчується за один день до початку третого  туру чемпіонату. Дозаявка гравців, в тому числі легіонерів, команд вищої, першої та другої ліги дозволяється в перерві між першим та другим колом чемпіонату  до початку третього туру другого кола чемпіонату.

7.2. Футболіст, який заявлений за одну команду і зіграв за неї хоча б одну гру, може бути перезаявлений за іншу команду лише в перерві між колами згідно з усіма нормами даного регламенту.

7.3. Гравці команд, які приймали участь у чемпіонаті Львівської області та інших областей України і вибули за різних обставин з чемпіонату області, можуть бути дозаявлені за команди першості Жовківщини  відповідно до п.7.1 даного регламенту чемпіонату при наявності листа – від заявки, підписаної керівником асоціації футболу області,в чемпіонаті якої гравець приймав участь..

7.4. Кожна команда представляє для заявки наступні документи:

  • Заявочні листи в двох примірниках, завірені лікарем та підписані представником і тренером команди;
  • копію паспорта чи свідоцтва про народження у юнаків на кожного гравця;
  • дві фотографії (кольорові) 4х4,5 см. для квитка учасника змагань:
  • Документ про перерахування заявочного і членських внесків.

Представники команди отримують завірений підписом і печаткою один примірник заявочного листа, завірені підписом та печаткою квитки учасника на кожного заявленого гравця.

Футболісти юнацької команди, яким не виповнилось 16 років, можуть бути заявлені за команду після медичного обстеження у лікувальному закладі по місцю проживання і тільки за письмовою згодою одного із батьків чи опікунів.

У випадку несплати грошових благодійних внесків за участь в районній першості з футболу команда до першості  з футболу не допускається.  Не допускається до участі в чемпіонаті з футболу команда,яка не погасила борги за участь в попередньому сезоні чемпіонату чи кубкових турнірах району,а також за участь в спортивних вечорах.

7.6. За дорослу команду дозволяється виставляти на матч юнаків 2004 року народження та молодших без будь – яких кількісних обмежень.

7.7Команди, що мають заборгованість по несплаті добродійних внесків та штрафних санкцій за попередній рік до участі в наступному чемпіонаті допускаються лише при умові погашення заборгованості.

Представники команд отримують завірений підписом і печаткою один примірник заявочного листа, завірені підписом та печаткою білети учасника на кожного заявленого гравця.

 

VIII. МІСЦЕ ЗМАГАНЬ.

8.1. Усі стадіони на яких проводяться матчі чемпіонату району, повинні відповідати загально прийнятим нормам та вимогам.

8.2. Команда-господар зобов’язана забезпечити:

  • Футбольне поле відповідних розмірів з трав’яним покриттям та відповідної якості з чіткою розміткою всіх ліній;
  • Футбольні м’ячі для гри;
  • Прапорці різних кольорів для асистентів арбітра;
  • Працівникам медичної служби з необхідним комплектом медикаментів для надання невідкладної медичної допомоги;
  • Чергування працівника правоохоронних органів.

8.3. У випадку неготовності поля до гри, не проведення розрахунку з арбітром – суддя не проводить гру, а команді господарю зараховується поразка з рахунком 0:3.

8.3.1. Якщо стадіон не відповідає вищевказаним вимогам, то після трьох попереджень рішенням Федерації команда знімається з чемпіонату. Бокові лінії та розмітка поля повинні проводитись тільки вапняним розчином або тирсою. Відповідальність за проведення чи не проведення матчу лягає на арбітра матчу.

8.3.2. Стан футбольного поля оцінюється арбітром матчу, у випадку неможливості проведення матчу із-за погодніх умов, арбітр фіксує це в протоколі. У випадку відсутності футбольної розмітки, чи високої трави,футбольне поле вважається не готовим до проведення футбольного матчу,а тому команді-господарю зараховується поразка (0:3) і на неї накладаються штрафні санкції для відшкодування фінансових затрат команді – гостей. Сума штрафних санкцій визначається АФЖ. Крім цього,обов’язково проводиться оплата арбітру призначеного для обслуговування даного матчу.

 

  1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ФУТБОЛІСТІВ ТА КЕРІВНИКІВКОМАНД.

9.1. Гравці та керівники команд, які приймають участь в змаганнях   «першості Жовківщини з футболу» зобов’язані виконувати всі вимоги правил гри і даного Регламенту, виявляти високу дисципліну, повагу до суперників та глядачів. Клуб (команда) несе відповідальність за поведінку своїх глядачів та офіційних представників команди до матчу, під час та після його закінчення.

9.2. Керівники команд не мають права втручатися в дії арбітрів, вони несуть повну відповідальність за поведінку гравців своєї команди.

9.3. Тренерам та представникам команд категорично забороняється без дозволу арбітра виходити на поле під час гри.

9.4. Якщо команда без дозволу арбітрів, самовільно залишила футбольне поле, то їй зараховується поразка (0:3) при умові, що суперник не вигравав цей матч з більшим рахунком (тоді в силі залишається рахунок, який був на момент зупинки гри), і вона може бути знята з розиграшу. Отримані гравцями попередження враховуються.

До участі в наступній першості команда може бути допущена тільки за спеціальним рішенням Виконкому Асоціації. .

Крім цього, за рішенням Дисциплінарного комітету ґасоціації ( КДК ) на команду накладаються дисциплінарні стягнення згідно з вимогами дисциплінарного кодексу.

9.5. При переході до іншого клубу (команди) гравець повинен відбути відсторонення у команді, за яку він буде заявленний. При переході гравця в іншу команду отримані попередження не анулюються.

9.6. Якщо гра була зірвана по вині глядачів, команді-господарю поля зараховується поразка (0:3). Отримані гравцями в матчі попередження враховуються.

Коли гра була зірвана по вині обох команд, то їм обом зараховується поразка (0:3). Якщо гра була зірвана по вині однієї з команд, то її зараховується поразка (0:3). В усіх випадках на винних накладаються дисциплінарні та штрафні санкції).  Отримані гравцями в матчі попередження враховуються.

9.7. До суддівства  змагань з футболу в окремих випадках допускаються і жінки, в зв’язку з чим команда-господар поля зобов’язана створити необхідні умови до, під час і по закінченні матчу.

9.8. Організатори, представники команд несуть відповідальність за несвоєчасний початок матчів. Якщо по вині однієї з команд, або організаторівматчу гра своєчасно не почалась, то на винних накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.

9.9. Футболісти, спортивна форма яких не відповідає існуючим вимогам, або при наявності неохайного вигляду, до гри не допускаються.

9.10. Гравець, який зазнав травми, повинен сам або з допомогою партнерів по команді (лікаря чи представника команди) покинути футбольне поле.

9.11. У випадку, коли виникла необхідність втручання лікаря, то він і тренер (дві офіційні особи) з дозволу арбітра матчу можуть вийти на поле і за його межами надати гравцю необхідну медичну допомогу.

9.12. Дисциплінарні вчинки футболістів та керівників команд, а також випадки порушень громадського порядку на стадіонах глядачами розглядає Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації.

9.13. За участь в матчі незаявленого або дискваліфікованого гравця, команді зараховується поразка 0:3, на неї накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.

9.14.Якщо гравець, який дискваліфікований, мав пропустити гру, записаний тренером в протокол матчу, команді зараховується поразка з рахунком 0:3 і до неї застосовуються штрафні санкції,оскільки він вважається гравцем матчу.

9.15. Гравець, після кожних чотирьох попереджень автоматично відсторонюється (дискваліфікується) на один матч. Представники футбольного клубу зобов’язані самостійно вести облік дисциплінарних санкцій, отриманих гравцями, що застосовуються арбітром ( облік отриманих гравцями жовтих та червоних карток) і несуть за це персональну відповідальність.

9.16. Гравець вилучений з поля за два попередження, або за попередження «фол останньої надії » автоматично пропускає один матч без рішення КДК АФЖ.

При цьому,якщо гравець, який отримав червону картку, на вимогу арбітра не покидає футбольне поле,то після повторного попередження, арбітр в праві зупинити матч. При цьому команді, гравець якої отримавши червону картку не сходить із поля на повторне попередження арбітра, зараховується технічна поразка 0:3.Отримане гравцями попередження враховуються.

9.17. Попередження, отримані гравцем, як за юнацький так і за дорослий склад, враховуються сумарно і втрачають силу після завершення сезону.

9.18. Гравець, який через надмірну кількість попереджень безпосередньо не приймав участі у матчі, але його прізвище помилково внесено в рапорт арбітра, то до команди застосовується лише дисциплінарні санкції .

9.19. Гравець, якого вилучено з поля, про­пускає наступний матч до рішення Контрольно-дисциплінарного комітету. Термін дії відсторонення гравця від участі уматчах першості розпочинається з моменту вилучення гравця з поля.

9.20. Матчі, що по якійсь причині не відбулися (технічна поразка, неявка тощо) в пропуски матчів дискваліфікованим гравцям не враховуються.

9.21. При переході до іншого клубу гравець повинен відбути відсторонення у команді, за яку він буде заявлений. При переході гравця протягом сезону до іншого клубу попередження не анулюються.

9.22. У випадку неприбуття гравця без поважних причин в склад збірної району він підлягає дискваліфікації. Гравці, які без дозволу Федерації приймали участь в змаганнях з футболу в інших районах, областях, республіках, країнах, до участі в змаганнях на першість Жовківщини  не допускаються.

9.23. Клуб (команда) несе відповідальність за поведінку своїх глядачів та офіційних представників. Офіційні представники не мають права втручатися в дії бригади арбітрів, вони несуть повну відповідальність за поведінку гравців своєї команди і безпеку арбітрів та інспектора до, під час та після закінчення матчу.

9.24. У випадках втручання тренерів команд, представників клубів або глядачів в дії арбітра під час матчу, арбітр має право припинити матч. Команді, представники або глядачі якої винні в цьому, зараховується поразка 0:3 та неї накладаються дисциплінарні санкції. При цьому дискваліфікується стадіон на час від 1 до 10 домашніх матчів, які команда за рішенням КДК чи АК повинна проводити на іншому стадіоні на віддалі не ближче 10 км від свого села.

9.25. При спробі фізичної дії або за удар арбітра, асистентів арбітра або четвертого арбітра, будь-ким із представників футбольного клубу, а саме – футболістом, керівником, тренером, офіційною особою або вболівальником команди, – під час гри, в перерві чи після закінчення матчу, арбітр припиняє матч. Команді представники якої винні у цьому,  зараховується поразка 0-3 і дана команда знімається із  змагань та відсторонюється від участі в змаганнях на визначений термін. По даному факту, не приймається до уваги ніякі виправдовуючи обставини та клопотання.  Дана команда допускається до участі в районних змаганнях лише після рішення Виконавчого комітету АФЖ та у нижчу лігу.

 

  1. КУБОК РАЙОНУ.

( дані положення діють у випадку відсутності прямого регламенту спеціально затвердженого для проведення кубкових турнірів )

10.1. У змаганнях на Кубок Жовківщини приймають участь тільки команди вищої, першої та другої ліги рай, які приймають участь в першості Жовківщини  з футболу.

В першому турі розиграшу Кубка району місце проведення змагань визначається жеребкуванням.

У наступних турах господар поля визначається спеціально розробленим ФФЖ Положенням або в такому порядку:

  • команда, яка перемогла на своєму полі виїзджає до команди, яка в даному турі здобула перемогу на полі суперника;
  • команда, що грала на виїзді та перемогла, приймає команду яка не брала участі у попередньому етапі розиграшу (в т.ч. якщо гра не відбулася з любих причин).

–   місце проведення матчів у наступному турі розіграшу Кубка для команд, які обидві перемогли вдома або на виїзді, а також якщо ігри не відбулися визначається жеребкуванням.

10.2. У випадку нічийного результату в основний час гри у всіх матчах, включаючи фінальний, призначається додатковий час (два тайми по 15 хв.) і якщо і він не виявить переможця, то призначається серія одинадцятиметрових згідно Правил ФІФА.

10.3. Дозаявка гравців на матчі Кубка району дозволяється згідно даного Регламенту

10.4. В розиграші Кубка Жовківщини можуть виступати тільки гравці, які виступають за дану команду в і мають білет учасника змагань Жовківщини.

10.5. Гравці команд, які не є учасниками змагань Жовківщини  до участі в кубкових турнірах  не допускаються.

10.6. Попередження та вилучення, отримані гравцями в матчах чемпіонату  Жовківщини, не враховуються в матчах Кубка та Суперкубка.

10.7. Суддівство та інспектування матчів Кубка оплачуються по розцінках другої ліги чемпіонату Жовківщини.

Суддівство та інспектування півфінальних та фінального матчу оплачується командами порівну у розмірі 750 гривень.

10.8. Фінальний матч розиграшу Кубка Жовківщини проводиться у м. Жовква (якщо по даному питанні не було іншого рішення адміністрації АФЖ).

10.9. АФЖ може бути прийнятий окремий регламент проведення кубкового чи іншого турніру, який є обовязковим для виконання командами – учасницями турнірів.

 

  1. НАГОРОДЖЕННЯ.

11.1. Команди , які посіли призові місця першості з футболу Жовківщини  нагороджуються пам’ятними призами та дипломами асоціації.

11.2.   За результатами  першості з футболу Асоціація футболу визначає:

– кращого бомбардира серед дорослих команд вищої та першої ліги;

– команду, яка допустила найменше дисциплінарних порушень;

– кращих гравців по амплуа (воротаря, захисника, півзахисника, нападаючого).

11.3. Команда-фіналіст Кубка Жовківщини нагороджується медалями, дипломом та вимпелом Асоціації.

11.4. Нагородженню підлягають гравці, які зіграли у даних змаганнях (першість, Кубок  Жовківщини) не менше 50% ігор.

 

XII. ПРИЙОМ ТА ФІНАНСУВАННЯ УЧАСНИКІВ.

12.1. Витрати по відрядженню команд (проїзд, розміщення, добові, харчування) несуть безпосередньо організації, які відряджають команди.

12.2. Команда – господар поля оплачує арбітру (арбітрам) та інспектору: суддівство, інспектування,  та інспектору (при умові, що Федерацією був призначений інспектор).

Всі фінансові розрахунки проводяться за 30 хв. до початку матчу. Якщо команда в першості чи Кубку Жовківщини( іншому турнірі ) не провела розрахунок з арбітрами та інспектором матчу, арбітри вправі гру не проводити , а команді-господарю зараховується поразка з рахунком 0:3. На неї накладаються також дисциплінарні та штрафні санкції. Згідно рішення Виконкому асоціації  оплата за суддівство матчів чемпіонату Жовківщини становить:

Арбітри:

Вища ліга                             Перша ліга                          Друга ліга

  • арбітр дорослих –                               600 грн.                                 600грн.                                 600 грн.
  • асистенти арбітра – 300 грн.                                 200 грн.                                200 грн.
  • резервний арбітр –                             200 грн.                                 150 грн.                               150 грн.
  • судівська бригада – 1500 грн.

юнацька гра – обслуговують представники граючих між собою команд по взаємній згоді. У відсутності згоди матч команд юнаків обслуговують арбітр із числа представників команди гостей або присутній арбітр ФФЖ.

 

Інспектори:

– вища ліга – 350 грн.

– перша ліга – 350 грн.

– друга ліга – 350 грн.

12.3. Сума цільової допомоги  за участь команди в першості Жовківщини  з футболу сезону 2022 року становить :

Вища 3500 грн, перша 3000 грн. та друга ліга 2500 грн.

За  легіонера – 1000 грн.,

12.3. Всі фінансові операції, пов’язані з витратами на команду, суддівство та інший обслуговуючий персонал є правомірним і діють на основі чинного законодавства.

12.4. Всі інші непередбачені Регламентом умови чи установлені правила проведення футбольних матчів розглядаються Федерацією, нею і приймаються відповідні рішення.

 

Додаток №1.

ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ СУМИ ЦІЛЬОВОГО ФІНАНСУВАННЯ ЗА УЧАСТЬ

  ФУТБОЛЬНИХ КЛУБІВ (КОМАНД) У 2021 ЗМАГАННЯХ СЕЗОНУ 2022 року

  1. Згідно рішення Виконавчого комітету ФФЖ сума цільового фінансування команд-учасниць за участь у чемпіонаті та першості Жовківщини сезону 2021 року становить:

– Вища ліга – 3500 ( три тисячі п’ятсот ) грн;                                        по перерахунку  –  4000грн.

– Перша ліга – 3000 ( три тисячі ) грн;                                                                               – 3500грн.

– Друга ліга – 2500 ( дві тисячі п’тсот ) грн.                                                                      –  3000грн.

  1. Якщо команда-учасниця районних змагань за п’ять днів до початку другого кола повністю не сплатить повну суму цільового фінансування за участь у чемпіонаті чи першості Жовківщини, то ця команда не допускається до матчів другого кола змагань і у матчах,  що нею не зіграні, їй зараховується поразка 0-3.

 

Додаток №2.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО РОЗІГРАШ

СУПЕРКУБКА ЖОВКІВЩИНИ З ФУТБОЛУ

 

  1. Суперкубок заснований Асоціацією футболу Жовківщини і проводиться впродовж семи днів після завершення чемпіонату з футболу та розігрується між чемпіоном та володарем (фіналістом) Кубка Жовківщини.
  2. Участь уматчі за Суперкубок та церемонії нагородження обов’язкова для чемпіона та володаря (фіналіста) Кубка. У разі відмови від участі чи церемонії нагородження, клуб повинен перерахувати на р/р ФФЖ обов’язковий грошовий внесок у сумі 2000 грн.
  3. Матч проводиться на полі володаря Кубка. Дату та час його початку визначає комітет з проведення змагань АФЖ.
  4. Компенсація витрат на харчування арбітрів та інспектора-делегата у матчі за Суперкубок оплачується як за матч прем’єр-ліги. Усі витрати пов’язані з проведенням матчу за Суперкубок оплачується командою, яка є господарем поля.
  5. Попередження отримані гравцями під час чемпіонату втрачають силу після завершення чемпіонату і на матч розіграшу Суперкубка не поширюються.
  6. Якщо основний час матчу закінчився внічию, володар Суперкубка визначається за допомогою серії 11-метрових ударів.
  7. Команда, яка завоює Суперкубок залишається його володарем на постійно.
  8. Команда-фіналіст Суперкубка пам’ятним Кубком АФЖ ненагороджується.
  9. Ситуації, не передбачені цим Положенням, регулюються Регламентом змагань з футболу сезону 2022 року.

 

Додаток №3.

ДИСЦИПЛІНАРНІ ПРАВИЛА АСОЦІАЦІЇ ФУТБОЛУ ЖОВКІВЩИНИ.

Футбольні клуби (команди) відповідають за поведінку своїх футболістів, членів клубу, уболівальників, а також будь-якої іншої офіційної особи, що виконує якусь місію, на будь-якому матчі від імені клубу (команди).

Футбольні клуби (команди), які приймають участь у змаганнях відповідають за громадський порядок та безпеку до, під час і після матчу. Во­ни можуть бути притягнуті до відповідальності за будь-яку пригоду, недисцип­ліно­вану поведінку, порушення Регламенту змагань і до них можуть бути застосовані дис­циплінарні санкції.

Характер дисциплінарних санкцій та розмір обов’язкового грошового внеску визначається КДК АФЖ згідно з Дисциплінарних правил ФФЖ та Регламенту  змагань.

За невиконання або несвоєчасне виконання футбольними клубами (командами) рішень КДК АФЖ, КДК АФЖ повторно застосовує до них дисциплінарні санкції.

Якщо до вказаного терміну футбольний клуб (команда) не перерахував вказану суму обов”язкового грошового внеску на розрахунковий рахунок АФЖ, то КДК АФЖ з очок набраних дорослим складом знімає турнірні очки в залежності від суми обов”язкового грошового внеску .

 

Дисциплінарні санкції:

  1. Відносно футбольних клубів (команд):

– попередження;

– зауваження;

–  обов”язковий грошовий внесок;

– обов”язковий грошовий внесок за вилучення футболістів;

– анулювання результату матчу;

– зняття турнірних очок;

– присудження перемоги команді-суперниці без проведення матчу;

– рішення про заборону використання стадіону;

– рішення про проведення матчу на іншому стадіоні;

– переведення до ліги нижчої за рангом;

– виключення зі складу учасників змагань;

Обов”язковий грошовий внесок в сумі 500 (п’ятсот) гривень:

– незабезпечення виконання вимог пункту 9.18. Регла­менту;

– несвоєчасне представлення заявкової документації;

- неявка на матч юнацьким складом;

Обов”язковий грошовий внесок в сумі 1000 (тисяча) гривень:

     - виявлення футболіста, який виступає за дві команди;

- неявка на матч дорослим складом;

– неетична, некоректна поведінка команди чи окремих футболістів, офіційних представників та глядачів, в т.ч. погрози чи спроба фізичної дії щодо арбітрів;

Обов”язковий грошовий внесок в сумі 1500 (тисяча пятсот) гривень:

– провокаційні дії футболіста, офіційного представника чи команди загалом, що спричинили безпорядки на футбольному полі, стадіоні;

– незабезпечення громадського порядку на стадіоні, що привело до хуліганської поведінки глядачів на стадіоні або наявності фізичних дій глядачів щодо арбітрів;

– невиконання умов та вимог Регламенту, зокрема пунктів 3.6.; 3.8.; 9.8.;12.2.

Обов”язковий грошовий внесок в сумі 2000 (дві тисячі) гривень:

- за самовільне залишення поля або за відмову продовжити матч;

 

Зняття клубу із змагань та обов’язковий грошовий внесок 3 000 (три тисячі) гривень:

– наявність фізичних дій глядачів щодо арбітрів.

   IІ. Відносно стадіонів:

– попередження;

– рішення про заборону використання стадіону на визначений, або невизначений термін;

IIІ.Відносно офіційних осіб (представників команд, тренерів):

Обов’язковий грошовий внесок в сумі 500 (п’ятсот) гривень:

– невиконання вимог Регламенту та умов проведення змагань;

Обов’язковий грошовий внесок в сумі 1000 (тисяча) гривень:

-грубі випади на адресу АФЖ, погрози, спроби фізичних дій щодо офіційних осіб;

– неетична, некоректна поведінка до, під час та після матчу;

Зняття клубу із змагань та обов’язковий грошовий внесок 3 000 (три тисяч) гривень:

  • за удар арбітрів, Інспентора-делегата або офіційної особи АФЖ

Зняття клубу із змагань та обов’язвовий грошовий внесок 5 000(п’ять тисяч) гривень.

- за підробку документів.

 

ІV. Відносно футболістів:

– попередження;

– вилучення;

– відсторонення (дискваліфікація) та обов”язковий грошовий внесок, який сплачує футбольний клуб (команда), за який виступає футболіст  ;

– за кожні чотири жовті картки – відсторонення на один матч;

– за друге попередження в одному й тому ж матчі – одна гра;

– за фол “останньої надії” – одна гра;

відсторонення та  обов”язковий грошовий внесок, який сплачує футбольний клуб (команда), за який виступає футболіст:

на 2(два) матчі та обов”язковий грошовий внесок 300 (триста) гривень;

– за грубий поштовх суперника руками після зупинки гри;

– за небезпечний напад на суперника, який володіє м”ячем з вірогідністю нанесення травми;

– за удар суперника рукою в боротьбі за м”яч;

– за систематичне, демонстративне непогодження з рішенням арбітра.

на 3 (три) матчі та  обов”язковий грошовий внесок 500 ( п”ятсот) гривень;

– за навмисний удар суперника, який не володіє м”ячем, під час матчу,

або після його зупинки;

– за нецензурні та образливі висловлювання, жести наадресу партнера,

суперника, арбітрів, офіційної особи або глядачів;

– за погрози фізичної розправи стосовно офіційних осіб.

 

на 4(чотири)  матчі та обов”язковий грошовий внесок 700 (сімсот) гривень;

– за спробу фізичної дії щодо офіційних осіб;

– за публічні, неетичні, образливі вчинки.

на 5(п”ять)  матчів  та обов”язковий грошовий внесок 1000 (тисяча) грн.;

– за  небезпечний напад на суперника, який володіє м”ячем з нанесенням травми.

на 6(шість)  матчів  та обов”язковий грошовий внесок  1200 (тисяча двісті) грн.;

– за бійку до, під час та після  матчу або після його зупинки.

– за плювок в офіційну особу.

на 10(десять)  матчів  та обов”язковий грошовий внесок 1500(тисяча п”ятсот) грн.;

– за  навмисне нанесення важкої травми суперникові, що призвело до втрати

ним працездатності;

Відсторонення на визначений термін згідно окремого рішення КДК АФЖ, зняття клубу із змагань та обов’язковий грошовий внесок 3 000 (три тисячі) гривень:

– за удар арбітрів, інспектора-делегата або офіційних осіб АФЖ.

      Додаток № 4.

Враховуючи те.що в Україні на даний час не подолено епідемію «Короновірусу» з метою мір безпеки внесено до регламенту змагань Жовківщини з футболу 2022 року слідуючі зміни:

  1. Провести матчі Вищої ліги без участі юнацького складу.
  2. Зобовязати представників команд і лікарів пред початком матчу вимірювати температуру у гравців.
  3. Зобовязати на стадіонах глядачів дотримуватися дистанції між собою у 1,5- 2 мерти, а також знаходитися у масках.

 

    Додаток №5.

 

У випадку тривоги під час проведення поєдинку арбітр повинен зупинити поєдинок та запропонувати командам пройти в укриття. По закінченню тривоги продовжити даний поєдинок.

 

                 Виконавчий комітет  Асоціації футболу Жовківщини.

                                                                                  

 

                                           ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ ЩО :

  • положення «Поза грою» немає при введені м’яча за бокової лінії, при спірному, при кутовому ударі, при ударі від воріт;
  • правило «поза грою» діє при вільних та штрафних ударах;
  • арбітр матчу може відмінити взяття воріт, якщо до початку розіграшу м’яча він переконається у своїй помилці;
  • футболіст може покинути футбольне поле, або увійти в гру тільки з дозволу арбітра матчу;
  • всі запасні гравці, а також представники, які є внесені в протокол матчу і представляють команду, несуть таку ж відповідальність , як і гравці на полі;
  • замість запасного гравця, внесеного в протокол гри і вилученого зі стадіону до чи після початку гри, іншого запасного гравця внести в протокол не можна;
  • кутові прапорці (роз.35х45) повинні бути розміщені на висоті 1,5 метра;
  • будь-які дії з симуляції на футбольному полі , які скеровані на обман арбітра, караються за неспортивну поведінку жовтою карточкою;
  • при ударах від воріт, кутовому, вільному та штрафному ударі, а також при виході м’яча за бокову лінію, якщо дотримані всі Правила гри, арбітр може подавати сигнали рукою;
  • якщо м’яч пройде у ворота суперника безпосередньо з початкового удару, то гол зараховується;
  • м’яч, забитий безпосередньо після удару від воріт, зараховується, але тільки у ворота суперника;
  • якщо гравець виконуючи 11-метровий удар, ще до удару поводиться недисципліновано, а після удару м’яч проходить у ворота, 11-метровий повторюється;
  • якщо партнер гравця, що пробиває 11-метровий удар, увійшов у штрафний майданчик до пробиття і м’яч пройшов у ворота – удар повторюється;
  • дозволяється при виконанні штрафного чи вільного удару підкинути м’яча ногою для того, щоб партнер міг з ходу пробити;
  • арбітр має право не зупиняти гру, якщо після порушення правил гри, м’ячем володіє атакуюча команда;
  • арбітр має право зупинити гру, або перенести його початок, якщо на його погляд дощова злива, грім і блискавка, а також непридатне поле для гри після зливи, повені, туману заважають проведенню гри.

 

 

Якщо ВИ бажаєте знати більше про правила гри у футбол, уважно

прочитайте РЕГЛАМЕНТ проведення змагань.

 


 

        

                                                                                   «ЗАТВЕРДЖЕНО»

                                                                              Голова Асоціації футболу

                                                                               Жовківщини

                                                                              від «25» листопада 2022 року

                  В.Ф.Гайдучок

 

 

ФФЖ

 

 

 

РЕГЛАМЕНТ

проведення змагань 3 зимового Чемпіонату з футзалу Жовківщини 2022/2023 років.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Жовква – 2022

 

РЕГЛАМЕНТ визначає принципи організації проведення змагань з міні-футболу серед аматорських команд під егідою Асоціації футболу Жовківського району (далі – АФЖ); процедурні та дисциплінарні заходи з питань дотримання порядку та правил, передбачених чинним законодавством України, регламентуючими документами ФІФА, УЄФА, ФФУ, АМФУ, ФМФЛ; служить досягненню статутних цілей АФЖ

 

Розділ І. Мета та завдання

 

1.1. Чемпіонат Жовківщини з футзалу серед міні-футбольних команд проводиться з метою:

– визначення переможця та призерів змагань, кращих гравців, розподілу місць команд у турнірній таблиці згідно спортивних результатів;

– сприяння подальшому розвитку міні-футболу(футзалу) у м. Жовква;

– підвищення спортивної майстерності гравців;

– підготовки гравців до участі у Всеукраїнських змаганнях у складі збірних команд Львівщини;

– створення комфортних та безпечних умов для учасників змагань та глядачів.

 

Розділ ІІ. Керівництво змаганнями

 

2.1.Безпосередню організацію, проведення та управління Чемпіонатом  з міні-футболу(футзалу) здійснює Асоціація футболу Жовківщини. Рішення АФЖ є обов’язковим для всіх учасників змагань.

2.2. Оперативне змаганнями здійснює комітет з організації змагань ФФЖ, який має виключне право оперативного прийняття рішень, пов’язаних з організацією та проведенням змагань.

 

Розділ ІІІ. Учасники та умови проведення змагань

 

3.1. До змагань Чемпіонату Жовківщини з міні-футболу(футзалу) допускаються команди міні-футбольних(футзальних)  та спортивних клубів, колективів підприємств, установ, громадських організацій, військових частин, фізкультурно-спортивних товариств, навчальних закладів, які виконують умови регламенту та перерахували до встановленого терміну заявковий, вступних та членські внески на розрахунковий рахунок Асоціації.

3.2. Команди (клуби), які беруть участь у змаганнях під егідою АФЖ, зобов’язані виконувати та дотримуватись вимог та рішень ФІФА, УЄФА, ФФУ, АМФУ, ФМФЛ та АФЖ, своєчасно перераховувати членські внески та інші платежі у розмірах визначених АФЖ.

3.3. Змагання Чемпіонату з футзалу проводяться у вищій, першій та другій лігах.

3.4. Гравці, які народилися та проживають за межами Львівської області, а також гравці, які заявлені за команди «Екстра-ліги» та першої ліги України з міні-футболу(футзалу); «Прем’єр ліги», першої та другої ліг України з футболу, а також гравці, які беруть участь у Чемпіонаті Львівської області та в національних Чемпіонатах інших країн, грати за команди які беруть участь у Чемпіонаті Асоціації футболу Жовківщини – дозволено не більше трьох, за даних гравців вноситься грошовий внесок у розмірі по 1000 гривень за кожного. (Під час війни легіонери грають безкоштовно).

3.5. Гравець має право виступати тільки за одну із команд-учасниць чемпіонату АФЖ з міні-футболу(футзалу), але даний гравець також має право виступати і в інших районах на рівні району, ОТГ, районних Асоціацій та Асоціації м. Львова.

3.6. Представник команди зобов’язаний не пізніше, ніж за 20 хвилин до початку гри внести до протоколу матчу прізвища та ім’я гравців (за їхніми номерами), офіційних осіб; надати арбітру матчу паспорти (картка) учасників, заявковий лист та підписати протокол матчу. До протоколу вносяться прізвища 15 гравців із заявкового листа.

3.7. Представник команди, який заповнює протокол відповідає за дотримання правил допуску спортсменів до гри, позначає в протоколі знаком «В» – воротарів, літерою «К» –  капітана команди, а також номер та колір футболки футболіста, який вийде п’ятим польовим гравцем.

3.8. За участь у матчі не оформленого у встановленому порядку чи дискваліфікованого гравця команді зараховується поразка (0:5), а команді-суперниці – перемога (5:0).

3.9. Команді, що не прибула на гру без поважних причин, зараховується поразка (0:5), а супернику – перемога (5:0). Якщо дві команди не прибули на гру без поважних причин, командам зараховується поразка            (-:-). За повторні неявки на гру без поважних причин команда може бути знята зі змагань, згідно рішення АФЖ.

3.10. Поважними причинами неявки на гру є непереборне стихійне  лихо, аварійна пригода на транспорті (підтверджена документально). Усі інші причини неявки на гру розглядає комітет з організації змагань АФЖ, який виносить остаточне рішення.

3.11. На відведених місцях, що розташовані в технічній зоні, повинні перебувати тільки запасні гравці та офіційні особи, внесені у протокол матчу згідно заявкових листів.

3.12. Гравці, спортивних одяг яких неохайний або не відповідає вимогам Регламенту та «Правил гри у міні-футбол (футзал)», до гри не допускаються.

3.13. На футболці гравця повинен бути номер, під яким гравець внесений до протоколу. Розмір номера на спині – 25 х 12 см, на грудях –               10 х 6 см.

3.14. Рекламні написи дозволяються розміщувати на футболках гравців на грудях, на обох рукавах із зовнішньої сторони та на шортах, окрім зони нанесення номера. Висота рекламних написів не може бути більше 10 см.

3.15. Футболка воротаря за кольором повинна відрізнятись від футболок гравців обох команд і арбітрів. У разі однакової за кольором форми у господарів та гостей, команда-господар повинна змінити форму.

Якщо кольори футболок арбітрів співпадають з кольором футболок гравців (крім воротаря), змінюють футболки арбітри. Якщо кольори футболок арбітрів співпадають з кольором светрів воротарів, змінювати светри повинні воротарі.

3.16. Гравці повинні проводити матчі у щитках.

3.17. Гравці, які беруть участь у змаганнях, зобов’язані до їх початку скласти іспити із знання правил гри у міні-футбол(футзал).

3.18. Участь команд у відомчих змаганнях, турнірах, у т.ч. міжнародних, повинна узгоджуватись з комітетом по проведенню змагань ФФЖ не пізніше, ніж за 5 днів до наступної гри команди. Виклик команди на змагання має бути підтверджено документально.

3.19. Якщо команда провела 50% матчів і більше у змаганнях, а потім відмовилась від участі у них, то за кожен наступний матч їй зараховується поразка (0:5), та накладаються санкції. Якщо команда провела менше 50% матчів, а потім знялась чи була знята зі змагань, результати цієї команди у всіх проведених до того матчах анулюються.

3.20. Право перенесення матчів у випадках, не передбачених Регламентом, належить комітету з проведення змагань АФЖ.

3.21. Перенесені матчі Чемпіонату мають бути зіграні не пізніше, ніж за два тури до кінця змагань.

3.22. Команди-учасниці зобов’язані узгодити питання дотримання безпеки учасників матчу, арбітрів, інспектора, делегата, глядачів з дирекцією спортивної споруди та органами внутрішніх справ.

3.23. У разі неетичної або хуліганської поведінки гравця під час змагань (нецензурні вислови, образи гравців, арбітрів, інспектора, делегата, офіційних осіб, бійка, навмисне нанесення травми супернику), АФЖ накладає на гравця та клуб санкції згідно дисциплінарного кодексу АФЖ.

3.24. Керівники команд несуть відповідальність за поведінку гравців та не мають права втручатись в дії арбітрів. У випадку неетичних або хуліганських дій, які дискредитують Асоціацію футболу Жовківщини з боку офіційних представників команд на змаганнях, або зрив ними змагань, АФЖ накладає на команду санкції.

3.25. Тривалість гри чемпіонату серед команд – 2 тайми по 20 хвилин «брудного часу».

 

Розділ IV. Визначення місця в турнірній таблиці

 

4.1.Календар змагань складається після жеребкуванням перед початком змагань.

4.2.Чемпіонат проводиться за одноколовою системою.

4.3. У випадку зміни кількісного складу учасників, АФЖ залишає за собою право внести зміни у схему змагань за окремим додатком.

4.4. Місця команд у Чемпіонаті визначаються за найбільшою сумою очок, набраних в усіх зустрічах. За перемогу нараховується 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку очки не нараховуються.

4.5. Місця команд, якщо вони набрали однакову кількість очок, визначаються в такій послідовності:

– за результатами матчів  команд між собою (кількість очок, перемог, різниця забитих і пропущених м’ячів, кількість м’ячів) – (КРІМ КОМАНД ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ).

– за кількістю перемог

– за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів у всіх матчах

– за найбільшою кількістю забитих м’ячів у всіх матчах

– за найменшою кількістю порушень у команди за сезон (вилучення – 3 бали, попередження – 1 бал).

4.6. У випадку, якщо дві і більше команд-призерів набрали однакову кількість очок у турнірі для виявлення переможця призначається додаткова гра або одноколовий турнір. («Золотий», «Срібний», «Бронзовий» матч»

4.7. За ситуації, коли в додатковій грі в основних час переможця не виявлено, призначаються 6-ти метрові удари (по 5 ударів) від кожної команди. Якщо і вони не  виявлять переможця, то 6-ти метрові удари пробиватимуться  і далі до незабитого м’яча однієї з команд.

 

Розділ V. Арбітраж та інспектування змагань

 

5.1 Офіційні особи матчу зобов’язані виконувати свої обов’язки із спортивною відданістю, з дотриманням під час прийняття рішень принципів незацікавленості, неупередженості та незалежності. У кожному контакті, пов’язаному із спортивною діяльністю, їхня поведінка має бути прозорою, коректною та бездоганною.

5.2. Офіційні особи матчу повинні дотримуватись положень Статуту ФФКБР, Регламенту змагань, а також будь-яких інших директив та положень, затверджених керівними органами АФЖ.

5.3. Офіційним особам матчу забороняється робити усні заяви та давати коментарі перед громадськістю шляхом електронних листів, обговорення на форумах і т.п., стосовно якості професійний дій (виконаної роботи – арбітражу/інспектування). Офіційні особи мають право робити заяви та давати інтерв’ю тільки після того, як органи футбольного правосуддя ухвалили своє рішення стосовно відповідного матчу. При цьому можна надавати лише уточнення, роз’яснення  без будь-якої оцінки технічних дій та дисциплінарної поведінки.

5.4. Арбітраж та інспектування змагань проводиться арбітрами та інспекторами, список яких складається комітетом з проведення змагань і затверджується АФЖ. Арбітраж здійснюється у відповідності до «Правим гри у міні-футбол (футзал)». Прохання команд щодо заміни арбітра не приймаються.

5.5. Призначення арбітрів, інспекторів на ігри чемпіонату здійснюється комітетом з проведення змагань АФЖ.

5.6. Призначені арбітри та інспектори у випадку неможливості прибути на гру зобов’язані своєчасно повідомити про це Асоціацію, але не пізніше, ніж за 1 добу до гри.

5.7. У випадку неявки на гру арбітра його обов’язки виконує найбільш кваліфікована особа серед команд-учасниць гри.

5.8. Арбітри мають право зупиняти, тимчасово припинити чи відмінити гру через будь-яке зовнішнє втручання, а також через неспортивну поведінку футболістів принаймні однієї з команд.

5.9. Арбітри мають право приймати будь-які рішення, що відповідають «правилам гри у міні-футбол (футзал)» або обов’язкам арбітра, які визначені ФІФА, УЄФА, ФФУ, АМФУ, АФЖ та Регламенту. Арбітр має виключні повноваження із застосуванням та трактування «Правил гри у міні-футбол (футзал)».

5.10. Арбітр відповідає за допуск гравців до гри.

5.11. За 30 хвилин до початку матчу арбітр зобов’язаний оглянути місце проведення змагань і якщо виявлено недоліки, вимагати від керівництва спортивної споруди ліквідувати їх.

5.12. Арбітр зобов’язаний разом з представниками команд за 20 хвилин до початку гри заповнити протокол, узгодити кольори форми гравців, воротаря.

5.13. Після закінчення гри арбітр зобов’язаний протягом 30 хвилин оформити протокол гри. Ставити підписи від імені команд мають право тільки тренери, начальники команд, представники команд або капітани команд.

5.14. Якщо матч не розпочався вчасно з вини арбітрів, то на них накладаються дисциплінарні та штрафні санкції коштів,

5.15. Якщо в ході гри мали місце попередження, вилучення гравців, травми, порушення громадського порядку чи подання протесту, арбітр повинен внести в протокол відповідний запис.

5.16. Після закінчення гри арбітр зобов’язані до 18-ої години цього дня в усній формі, телефоном повідомити Асоціацію про результат гри, попередження та вилучення гравців, протест та ін.

5.17. Протягом 24 годин після закінчення гри арбітр зобов’язаний надати у Асоціацію протокол матчу.

5.18. У випадку порушень громадського порядку під час проведення гри арбітр зобов’язаний повідомити представників команд про подання рапорту. В такому випадку арбітр має подати рапорт у Асоціацію протягом 24 годин після інциденту.

 

Розділ VI. Витрати учасників змагань

 

6.1. Клуб самостійно несе всі витрати пов’язані з участю його команди у Чемпіонаті з можливим залученням спонсорських коштів та бюджетних коштів, які передбачені на розвиток фізичної культури і спорту у місцевих бюджетах.

6.2. Клуби, які проводять ігри Чемпіонату несуть повну відповідальність за якість організації ігор (надання спортивної споруди, присутність медперсоналу, оплата за суддівство)

6.3. Для відшкодування витрат, пов’язаних з організацією та проведення змагань, АФЖ затверджує суми та терміни сплати клубами заявкових грошових внесків, що перераховуються на р/р АФЖ та повідомляє листами цю інформацію керівників клубів та команд.

6.4. У разі відмови команди від участі у змаганнях або припинення участі у змаганнях, кошти, перераховані на р/р АФЖ, не повертаються.

6.5. У випадку, коли гра не відбулася з неприбуттям однієї з команд, арбітру оплачується 100% передбаченої суми гонорару за арбітраж.

6.6. Оплата праці арбітрів, що обслуговують матч, здійснюється не пізніше, ніж за 10 хвилин до початку матчу.

6.7. Розміри витрат за арбітраж матчу визначені АФЖ та доведені до відома команд окремим усним повідомленням або листом.

6.8. У випадку, якщо команда має заборгованість, то заявка та до заявка гравців не приймається.

6.9. Витрати, пов’язані з участю команд у змаганнях: проїзд до місця гри, забезпечення спортінвентарем оплачуються самою командою або організаціями, які їй сприяють.

6.10. Усі фінансові операції, пов’язані з витратами на організацію, проведенням, витратами на арбітрів є правомірними і здійснюються на основі чинного законодавства України.

 

Розділ VII. Місця проведення змагань

 

7.1. До участі у змаганнях під егідою АФЖ допускаються аматорські команди, які забезпечують належні умови для проведення змагань. Питання щодо місця проведення змагань кожна команда узгоджує з АФЖ або повністю передає у її компетенцію.

7.2. З метою дотримання безпеки глядачів, учасників, арбітрів, інспекторів змагання дозволяється проводити тільки у на спортивних майданчиках, прийнятих до експлуатації державними комісіями з контролю за станом спортивних споруд, та які відповідають вимогам «Правил гри у міні-футбол (футзал)».

7.3. Керівництво спортивних споруд для організації матчу повинне забезпечити:

– ігровий майданчик, що має стандартні розміри з якісним покриттям та розміткою, яка відповідає «Правилам гри у міні-футбол (футзал).

– обладнанні роздягальні для обох команд та арбітрів

– наявність медперсоналу з набором медикаментів для надання невідкладної медичної допомоги

– місця для запасних гравців, офіційних осіб команд у межах технічної зони, які не повинні перешкоджати огляду глядачам

– місце для інспектора.

7.4. У випадку відсутності медичного працівника на грі, арбітр має право відмінити матч.

7.5. Час та місце початку матчів визначає АФЖ, згідно погодженого графіку та календаря.

 

Розділ VIII. Відповідальність та обов’язки керівників команд та гравців

 

8.1. Команди, які беруть участь у змаганнях, зобов’язані виконувати всі вимоги Регламенту, проявляючи при цьому дисциплінованість, організованість, повагу один до одного, до глядачів т організаторів змагань. Офіційні особи та гравці команд зобов’язані дотримуватись Кодексу етики і чесної гри «Чесна гра – дисципліна і повага» та вести непримириму боротьбу з можливими проявами корупції, обману, шантажу, спробами використання гри в особистих інтересах.

8.2. Керівництво команди несе відповідальність за поведінку своїх глядачів та офіційних осіб своєї команди, за втручання в дії та некоректні вислови та спроби насильства щодо арбітрів, інспектора.

8.3. Керівництво команди несе відповідальність за поведінку своїх глядачів (вболівальників команди).

8.4. Команди несуть відповідальність за несвоєчасний початок матчів. Якщо з вини однієї команди гра своєчасно не почалась, то на винних накладається дисциплінарні та штрафні санкції. У такому випадку вступає в силу пункт 3.10 цього Регламенту.

8.5. Тренерам і представникам команд вихід на майданчик під час гри без дозволу арбітра категорично забороняється.

8.6. Гравець, який зазнав травми, повинен сам, або при допомозі партнерів з команди покинути майданчик. У випадку, коли виникла необхідність втручання лікаря, він може вийти на майданчик для надання необхідної медичної допомоги лише з дозволу арбітра матчу.

8.7. Недисципліновані дії гравців та керівників команд, а також випадки порушення громадського порядку глядачами під час матчів розглядає АФЖ.

8.8. На гравців, які скоїли дисциплінарні вчинки, накладаються стягнення: попередження, вилучення з майданчика, дискваліфікація, грошовий штраф. Якщо гравець через надмірну кількість попереджень не брав участі у матчі, але його прізвище було внесено в протокол матчу, то він вважається учасником матчу і його команді зараховується поразка (-:+).

8.9. Друга жовта картка, що була отримана гравцем в одному матчі, вважається вилученням, у такому випадку раніше отримані попередження не знімаються.

8.10. За три жовті картки, що були отримані гравцем у Чемпіонаті, гравець відбуває дискваліфікацію в один матч. Відсторонення відбувається автоматично без рішення АФЖ.

8.11. Футболіст, вилучений з майданчика, автоматично усувається на один матч. У випадку серйозних поручень, він не бере участі у календарних матчах до рішення АФЖ, а до команди застосовуються відповідні санкції і дисциплінарні заходи.

8.12. Не зіграний з будь-яких причин матч Чемпіонату (технічна поразка, неявка, тощо) не враховується у кількість матчів, яку футболіст (тренер, інших фахівець клубу) повинен пропускати у зв’язку з дискваліфікацією.

8.13. Керівники команд самостійно ведуть облік попереджень та вилучень своїх гравців.

8.14. При переході гравця в іншу команду його попередження та вилучення в матчах за попередню команду зберігають силу до кінця сезону.

8.15. Якщо проведення матчу зірвано з вини обох команд, то їм зараховується поразки (-:-). В усіх випадках на винних накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.

8.16. Якщо команда без дозволу арбітрів самовільно залишила майданчик, то їй зараховується поразка (0:5). Питання щодо подальшої участі команди в змаганнях під егідою АФЖ вирішується Асоціацією.

 

Розділ ІХ. Порядок оформлення документів

 

9.1. Оформлення заявкових документів проводиться згідно графіку, затвердженого Асоціаацією.

9.2. Для участі у змаганнях дозволяється заявити не менше 8 і не більше 15 гравців. Дозаявка та перезаявка гравців проводиться до початку третього туру першого кола, в перериві між першим і другим колом до третього туру другого кола.

9.3. Відзаявка футболістів, керівного та тренерського складу здійснюється впродовж усього Чемпіонату згідно офіційного листа за підписом уповноваженого представника команди, завіреного печаткою організації, яка заявляє команду.

9.4. Клуб, команда, яка є учасницею змагань під егідою АФЖ, повинні у відповідний термін подати до федерації таку заявкову документацію:

– юридична адреса та банківські реквізити клубу. Обов’язково зазначити номера телефонів, факсу, електронну адресу

– склад керівників фут зального клубу (президент, головний тренер, начальник команди та ін.)

– заявкові листи встановленого зразка у 2-ох примірниках з підписами спортивного лікаря

– історія команди, кольорова фотографія команди у спортивній формі

– дві фотокартки паспортного розміру на кожного гравця та керівників клубу, відповідно до заявкового листа

– відповідним чином оформлені персональні карточки (паспорти) на кожного гравця

-платіжне доручення про сплату заявкового внеску.

Як виняток,  при відсутності паспорта з об’єктивний причин, гравець може бути заявлений за команду на підставі іншого документу, що засвідчує особу.

9.5. Команди отримують завірений підписом і печаткою один примірник заявкового листа та завірені підписом і печаткою посвідчення учасника для кожного заявленого гравця та офіційних представників.

9.6. За команду дозволяється виступати гравцям віком від 16 років. Для гравців, яким на день заявки не виповнилось 16 років, обов’язковою є наявність дозволу батьків та довідки про медичне обстеження у спортивному диспансері з відміткою про допуск до матчів під егідою АФЖ. Медичні довідки таких гравців зберігаються у комітеті з проведення змагань АФЖ. На картку такого учасники робиться запис про наявність довідки, згідно з яким головний арбітр допускає гравця до гри.

 

Розділ Х. Порядок подання та розгляд протестів

 

10.1. Протест подається на факти дії або бездіяльності, пов’язані з недотриманням «Правил гри у міні-футбол (футзал) чи порушення Регламенту. Протести розглядаються комітетом з проведення змагань АФЖ.

10.2. Головний тренер, представник команди після закінчення гри зобов’язаний впродовж 15 хвилин попередити арбітра, інспектора та представника команди-суперниці щодо подання протесту, про що головний арбітр робить запис у протоколі гри. Арбітр, інспектор у разі подання протесту або наявності інших  серйозних конфліктів, які мали місце в грі, негайно  повідомляють про це Асоціацію, а також подають письмові пояснення стосовно інцидентів.

10.3. Письмовий протест має бути підписаний головним тренером (начальником) чи представником команди і протягом 24 годин поданий у Асоціацію.

10.4. Необхідною умовою розгляду протесту є внесення закладу у розмірі 1000 грн. У випадку задоволення протесту ці кошти повертаються клубу. У разі відхилення протесту вказана сума перераховується на рахунок Асоціації.

10.5. Не приймаються до розгляду несвоєчасно подані протести, а також протести, подані на рішення арбітра у зв’язку з такими подіями, які мали місце під час проведення матчу:

– призначення або не призначення вільних, штрафних, 6-ти та 10-ти метрових ударів

– визначення виходу м’яча за межі майданчика і надання права вводу м’яча у гру.

– зараховане чи не зараховане взяття воріт.

– попередження і вилучення гравців з майданчика.

10.6. Командам, що беруть участь у Чемпіонаті рекомендується проводити відеозапис матчів. Якщо під час гри проводився відеозапис, то він має зберігатися до завершення Чемпіонату і надаватися для перегляду за вимогою Асоціації протягом 48 годин з моменту вимоги. На відеозапис повинен фіксуватися весь матч від виходу команд на майданчик до залишення майданчика командами і арбітрами.

10.7. Перед початком розгляду спірних справ сторони декларують і підтверджують, що вони визнають винятковість юрисдикції АФЖ.

10.8. Якщо гра була проведена без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, то Федерація має право за поданням відповідних рапортів арбітрів та інспектора матчу анулювати результат гри, зарахувати обом командам поразку (-:-) та накласти на команди штрафні та дисциплінарні санкції.

10.9. На команду, стосовно якої були накладені штрафні санкції, зобов’язана сплатити штраф  Асоціації відповідно до вказаного у протоколі КДК винесеному рішенні про накладення санкцій.

 

Розділ ХІ. Нагородження

 

  1. Команді, яка посіла перше місце в вищій лізі Чемпіонату присвоюється звання «Чемпіон Жовківщини з міні-футболу(футзалу)». Команда нагороджується Кубком гравці, тренери та інші керівники команди нагороджуються медалями та грамотами.

11.1. Команді, яка посіла перше місце в першій(другій) лізі Чемпіонату присвоюється звання « Перможець першої(другої) ліги Жовківщини з футзалу.

11.2. Команди, які посіли 2 та 3 місця в Чемпіонаті, нагороджуються кубками, гравці, тренери, інші керівники команди нагороджуються медалями відповідних ступенів та грамотами.

11.3. За результатами Чемпіонату Асоціація визначає та нагороджує  призами:

– кращого бомбардира

– кращих гравців у лініях

– кращого гравця у міні-футбол Чемпіонату.

11.4. Нагородженню за результатами, досягнуті у змаганнях в складі команди, підлягають гравці, які провели не менше 50% ігор.

11.5. Офіційне нагородження переможців та призерів змагань проводиться керівництвом Асоціації в урочистій обстановці.

 

Розділ ХІІ. Заключні положення

 

12.1. Питання, які не передбачені цим Регламентом, регулюються АФЖ. За відсутності спеціальних положень АФЖ приймає рішення на основі принципів, які практикуються ФІФА, УЄФА, АМФУ, АМФЛ.

12.2. Міні-футбольним(футзальним) клубам, командам, спортивним організаціям не рекомендується переносити свої суперечки до громадських судів. Усі суперечки, що стосуються не узгодженостей між міні-футбольними(футзальними) організаціями, клубами та командами району, повинні вирішуватись тільки в межах Асоціації.

12.3. Положення цього Регламенту діють з моменту його затвердження АФЖ і до прийняття нового Регламенту.

12.4. Усі додатки до дійсного Регламенту є його складовою частиною.

 

 

Розділ ХІІI. ПОРУШЕННЯ, ЗА ЯКІ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ САНКЦІЇ 

13.1. За невиконання або неналежне виконання положень статутних і регламентних документів до суб’єктів міні-футболу ( футзалу), застосовуються дисциплінарні санкції у відповідності до законодавства України, Дисциплінарних правил АФЖ, нормативно-правових документів ФІФА, УЄФА, ФФУ, АМФУ.ФМФЛ та цього Положення.

13.2. Згідно з Дисциплінарними правилами АФЖ застосування дисциплінарних санкцій покладено на КДК,АК (по відношенню до учасників змагань).

13.3. Відповідно до Правил гри, тільки арбітр має право застосовувати дисциплінарні санкції у вигляді попередження (жовті картки) або вилучень (червоні картки) до, під час та після матчу. За отримані червоні картки футболісти повинні відбути відповідне відсторонення.

13.4.Самовільне залишення майданчика командою або відмова продовжити гру без поважних причин та рішення арбітра матчу карається штрафом у розмірі 2000 грн. При повторному або системному порушенні команда знімається зі змагань. .

13.5. Неявка команди на календарну гру карається штрафом 1000 грн.

13.6. Провокаційні дії гравців або інших офіційних осіб команди, що викликали безлад у спортивному залі або на прилеглій території – штрафом 2000 грн. (При повторному порушенні команда знімається зі змагань).

13.6. Некоректна або неспортивна поведінка гравців, офіційних осіб команди та вболівальників цієї команди до, під час та після гри – 1000 грн.

13.7. Вилучення футболіста з майданчика (пряма червона картка) – 300 грн.

13.8. Всі зазначені розрахунки проводяться в п’ятиденний термін. Без сплати будь-якого накладеного штрафу команда знімається зі змагань.

 

Розділ ХIV.  ФІНАНСУВАННЯ

14.1. Витрати, пов’язані з проведенням  Першості:

– підтримання громадського порядку під час проведення змагань;

–  обслуговування змагань суддівськими спостерігачами;

–  технічне забезпечення змагань;

– фото та відео репортажі;

–  оренда спортивного майданчика;

–  арбітраж;

– медичне обслуговування змагань;

– несуть команди за рахунок дольової участі команд у сумі 300,00 грн. за ігру.

– встановлення суми цільового фінансування за участь футзальних клубів(команд) у змаганнях сезону 2022-2023 років з футзалу становить 2000 гривень.

 

    Розділ  ХV.  ЗАЯВКИ

  • Форма заявки, обов’язкова сума членських внесків та строки їх подання визначається Виконкомом Асоціації.
  • До заявкового листа вносяться не більше 15-ти прізвищ(гравців).
  • За одну команду мають право бути заявленими гравці, які беруть участь у Чемпіонаті Жовківщини.              *
  • До заявкового листа заборонено вносити гравців, які заявлені за будь яку іншу команду, що приймає участь у змаганнях АФЖ.
  • Заявковий лист подається в надрукованому вигляді у двох примірниках відповідно до затвердженого Виконкомом АФЖ  зразка та дублюється в електронному вигляді на електронну адресу організаційного комітету.
  • До заявкового листа додаються фотографії усіх гравців в електронному вигляді на електронну адресу організаційного комітету із зазначенням ПІП особи зображеної на фотографії.
  • Перехід гравців з команди в команду забороняється .
  • Додаткові заявки та перехід гравців згідно регламенту.
  • Заявковий лист обов’язково підписується відповідальною особою команди та завіряється печаткою лікувального диспансеру або іншого закладу фізкультурно-оздоровчої спрямованості.

Це «Положення» є офіційним запрошенням на участь у змаганнях.

 

 

 

 

ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОДЕКС МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ФФЖ   

     на 2022-202рр.

 

Дисциплінарний комітет виконує функції органу першої інстанції Органів здійснення футбольного правосуддя щодо розгляду справ, не пов’язаних з діяльністю у професійному міні-футболу(футзалі), та не віднесених до виключної компетенції КДК ФУ, КДК АФУ, а також до компетенції палати з вирішення спорів ФФУ. Під час розгляду справ застосування Дисциплінарні правила ФФУ, правила, постанови ФІФА, УЄФА, ФФУ та АФУ, які є обов’язковим для виконання.

Характер та розмір дисциплінарних чи фінансових санкцій визначається Дисциплінарним комітетом Асоціації згідно цього Дисциплінарного Кодексу та Регламенту змагань. За невиконання або несвоєчасне виконання клубами (командами) рішень АФЖ, передбачені дисциплінарні та фінансові санкції. Кошти, призначені для сплати штрафу, перераховуються на розрахунковий рахунок АФЖ.

Підставами для розгляду дисциплінарним комітетом порушень та накладення відповідних санкцій є:

  • попередження або усунення з гри, зафіксовані у протоколі матчу;
  • сам протокол матчу;
  • рапорт делегата, спостерігача матчу, арбітра;
  • письмова заява керівників клубів, матеріали засобів масової інформації, відео-матеріали, інші документи.

                             ДИСЦИПЛІНАРНІ ТА ФІНАНСОВІ САНКЦІЇ

За невиконання статутних та регламентних норм можуть бути застосовані такі санкції:

І. Стосовно футбольних клубів (команд):

– попередження;

– суворе попередження;

– анулювання результату гри:

– за проведення з порушенням норм спортивної  етики;

– присудження перемоги команді-суперниці (5:0);

– за внесення до протоколу гри незаявленого належним чином або дискваліфікованого гравця

- позбавлення турнірних очок;

– виключення зі складу учасників (зняття із змагань)- за повторне порушення терміну сплати внесків,

грошових штрафів;

  • за повторну неявку на гру без поважних причин)
  • за самовільне залишення майданчика (відмова від продовження гри);
  1. фінансові санкції:

–   за неявку команди на гру без поважних причин  1000 грн. –

        –  за провокаційні дії гравців команди або офіційних осіб , що викликали порушення  громадського порядку  3000 грн.;

  • за надання фіктивних документів ( підробки, переклейки фото, підробки підпису тощо,) . в тому числі з оплати заявкових чи ін., порушення термінів сплати фінансових санкцій штраф – 5000 грн.
  • обов’язковий грошовий внесок, якщо гравці однієї з команд отримали 5 і більше карток в одній грі – 500 грн.;
  • неетична, некоректна, неспортивна поведінка гравців,керівників команди та інших посадових і офіційних осіб клубу (команди) до  під час та після гри – 1000 грн.

ІІ.  Стосовно офіційних осіб (представників команд, тренери. Арбітри).

– попередження;

– дискваліфікація на певну кількість матчів або період часу;

– фінансові санкції:

– за грубі вислови на адресу АФЖ, або її  офіційних осіб – 1000 грн.

– за незабезпечення вимог умов Регламенту – 500 грн.

– за неетичні вислови на адресу делегата, спостерігача, арбітра у тому числі погрози та спроби застосування фізичної сили – 2000 грн.

 ІІІ. Стосовно гравців.

  • за друге попередження у грі – вилучення в цій грі та дискваліфікація на 1 гру;
  • за навмисну гру рукою або грубий прийом проти суперника з метою зриву гострої атаки (фол останньої надії) — вилучення у цій грі та дискваліфікація на 1 гру;
  • за демонстративну незгоду з рішенням арбітра — вилучення у цій грі та дискваліфікація на 2 гри. За образливі жести на адресу суперника, арбітра, спостерігача делегата, офіційних осіб – вилучення у цій грі, дискваліфікація на  З гри та грошовий штраф — 1000 гри.;

–     вислови на адресу партнера, суперника, арбітра спостерігача, делегата,

офіційних осіб – вилучення у цій грі –  дискваліфікація на 3 гри та

обовязковий грошовий внесок   — 1000 грн

  • за плювок в суперника чи арбітра, удар (рукою’ чи ногою) партнера або суперника під час гри або після припинення гри , вилучення у цій грі, дискваліфікація до 8 ігор та обов’язковий грошовий внесок – 2000 грн.;
  • за напад, погрозу чи спробу фізичного насильства стосовно Офіційних осіб (арбітра, спостерігача, делегата та інших офіційних, відповідальних осіб) дискваліфікація до 12 місяців та грошовий штраф -3000 грн •
  • за повторний напад, погрозу чи спробу фізичного насильства стосовно офіційних осіб (арбітра, спостерігача, делегата та і н ) заборона участі в змаганнях, які проводить АФЖ, терміном на З роки.
  • за неетичні, некоректні вислови та коментарі на адресу АФЖ та офіційних осіб (у т.ч. у засобах масової інформації чи соціальних мережах) грошовий штраф – 2000грн.;
  • дисциплінарні санкції можуть бути застосовані навіть у тому випадку коли арбітр не бачив проявів грубості або неспортивної поведінки і тому не прийняв ніякого рішення з цього приводу, на підставі рапорту спостерігача, делегата або відеозапису гри.

Можливе застосування дисциплінарних санкцій за сукупністю покарань.       Відсторонення гравця розповсюджується на всі змагання які проводяться під егідою АФЖ

ІV. Стосовно арбітрів:

  1. Попередження;
  2. усунення від обслуговування ігор на певний термін;
  3. тимчасово переведення на арбітраж нижчих ліг та змагань;
  4. дискваліфікація на визначений чи невизначений час.
  • Несвоєчасне підтвердження свого призначення, зняття з гри
  • після офіційного призначення, відмова від обслуговування ігор будь-якого рівня (крім поважних причин):
  • перший раз — відсторонення від арбітражу на 3 гри
  • повторно — відсторонення від арбітражу на 5 ігор
  • систематично— дискваліфікація.

ІІ. неявка або запізнення на гру без поважних причин:

  • запізнення— попередження;
  • Повторне запізнення— відсторонення на 3 гри;
  • неявка на гру— відсторонення на 1 коло;
  • повторна неявка— відсторонення до кінця Чемпіонату.

ІІІ.  Несвоєчасне надання протоколу матчу, неохайне його оформлення,    несвоєчасне повідомлення результату гри:

  • вперше— попередження;
  • повторно— відсторонення від арбітражу на 3 гри.

ІV. Фальсифікація щодо внесення у протокол матчу запису про вилучення і попередження, приховування фактів неетичної поведінки гравців, офіційних осіб або глядачів:

  • відсторонення від арбітражу на коло змагань.
  • порушення Регламенту з питань допуску гравців до гри:
  • відсторонення від арбітражу на 3 тури.
  • неетичне ставлення до спостерігача, делегата, офіційних осіб , гравців або глядачів:
  • відсторонення від арбітражу на 10 турів.
  1. Порушення спортивного режиму та загальновизнаних у суспільстві правил поведінки під час ігор або відрядження:

–      систематично—дискваліфікація:

VІ. Неявка або залізнення на гру без поважних причин:

  • запізнення— попередження;
  • відсторонення від арбітражу на 10 турів.

VІІ. Порушення встановленої форми суддівського одягу під час ігор:

  • відсторонення від арбітражу на 3 тури.

VІІІ. Арбітраж, визначений оцінкою спостерігача матчу меншою від 7,5 балів, але не менше 7,0 балів:

  • перший раз— переведення на арбітраж матчів нижчого рівня на З тури;
  • повторно— переведення на арбітраж матчів нижчого рівня на 6 турів.

ІХ.  Некваліфікований арбітраж (оцінка нижче 7,0 балів):

  • перший раз— переведення на арбітраж нижчого рівня на 5 турів;
  • повторно— відсторонення від арбітражу на 10 турів.

Х. Упереджений арбітраж, грубі порушення вимог і умов Регламенту змагань, що призвели до серйозних конфліктів у матчі з вини арбітра:

– дискваліфікація згідно окремого рішення комітету арбітрів та інспекторів, затвердженого Виконкомом АФЖ..

                                                   

                                                                          

                                                                                  

 


                                                            « ЗАТВЕРДЖУЮ»

                                                                                      Голова федерації футболу

                                                                                      Жовківщини

                                                                                                           Гайдучок В.Ф.

                                                                                        20 березня 2021 року.  

 

Регламент
Кубка “Незалежності”


1. Мета та завдання :

– реалізація цільової комплексної програми розвитку футболу на Жовківщині;
– популяризація і подальший розвиток футболу серед населення;
– підвищення рівня майстерності футболістів.

2. Строки та місце проведення:

Змагання проводяться на стадіонох команд-учасниць.

3. Учасники змагань:

До участі в змаганнях допускаються футбольні колективи усіх ліг ФФЖ.
В заявку включаються 30 гравців, вік яких досяг 16-и років та 1 тренер-представник. Футболiсти віком до 18 рокiв можуть бути заявленi при наявностi медичної довiдки, яка дозволяє брати участь у змаганнях, письмового дозволу батьків та документу, що засвiдчує їх особу та дату народження (число, місяць і рік).
До участі в чемпіонаті , кубку та  першості Жовківщини з футболу сезону 2021 року допускається не більше п’яти гравців – легіонерів, тобто гравців, які народились, прописані (зареєстровані) та проживають за межами Львівської області, незалежно від їх участі в чемпіонатах інших районів та областей України чи за кордоном.

4. Система проведення

Змагання Кубку Жовківщини проводяться згідно жеребкування, затвердженого оргкомітетом змагань. Всі заявлені команди розділені на 4 групи  розпочинають ігри в кубку ,,Незалежності -2021 ”, по круговій системі. Дві команди, які набрали за підсумками ігор найбільшу кількість очок у своїй групі проходять дальше у другий етап.(враховуються: 1-кількість очок, 2-очна зустріч, 3-забиті,пропушені м’ячі, 4-вилечення гравців у зіграних матчах, 5- отримані жовті карточки).
Час, дату та місце проведення буде висвітлено на офіційному сайті ФФЖ.

   На першому етапі Кубка команди проводять по три гри.

   На другому етапі Кубка команди проводять по одній грі згідно жеребкування.
Якщо в основний час гра завершилась в нічию, то призначаються серії 11-ти метрові удари,(без додаткового часу), які виконуються у відповідності до Положення ФІФА.

   Півфінали і фінал проводяться з одного матчу на нейтральному полі.

     Якщо в основний час гра завершилася в нічию, то додається  два тайми по 15 хв. без перерви.
В кожній грі Кубка дозволяється заміна 9 гравців.

 

  1. Умови проведення змагань:5.1. Керiвники команд зобов’язані до початку гри:
    • занести в рапорт арбітра прiзвища та iмена гравцiв, заявлених на даний матч, вказавши їх номера на футболках, а також офіційних представників команд(явка медпрацівника – обовязкова);
    • надати арбітру матчу картки учасникiв(посвідчення особи), заявлених на дану гру та заявку;
    • підписати рапорт арбітра до початку гри (тренер або капітан команди).
    Команда-господар поля заповнює рапорт (протокол) арбітра першою.
    5.2. При проведені матчів Кубка Незалежності  до рапорту арбітра вносяться прізвища 20 футболістів (11 основних i 9 запасних). Запасний гравець, чиє прізвище не було внесене в рапорт арбітра до початку гри, не має право вийти на заміну. Прізвища гравців основного складу вносяться до рапорту в строки з першої по одинадцяту. Всі внесені в протокол 20 гравців, в тому числі і запасні, являються учасниками матчу, як гравці, що брали участь у грі, навіть якщо вони знаходились в резерві і не виходили на заміну. Футбольна команда зазнає дисциплінарних санкцій за внесення в протокол дискваліфікованого або не заявленого футболіста, навіть в тому випадку, якщо цей футболіст не взяв участі у грі.
    Перед початком гри всі футболісти основного складу повинні пред’явити арбітру карточку учасника змагань(документ,що засвідчує особу). Заміни гравців також проводяться при наявності карточки учасника змагань(документа,що засвідчує особу), яку пред’являють перед виходом на поле.
    5.3. Арбітр зобов’язаний запропонувати капітану (представнику) команди перевiрити документи спортсменiв команди-суперниці, внесених у протокол гри. Вiн разом з керiвниками команд несе вiдповiдальнiсть за дотриманням правил допуску футболістів до гри.
    5.4. Арбітр не може розпочати матч у разі відсутності на стадіоні медичного працівника або особи, яка його заміняє.
    5.5. Командi, яка не з’явилася на гру або запізнилася до початку гри більш ніж на 15 хвилин без поважної причини, зараховується технічна поразка (0:3), а команді суперницi – перемога (3:0).
    Поломка автотранспорту не є поважною причиною неявки команди або запізнення на гру.
    5.6. Футболіст, який отримав три попередження, пропускає наступну гру. Облік попереджень, вилучень своїх футболістів ведуть керівники команд і несуть за це відповідальність.
    5.7. Футболіст, вилучений з поля, пропускає чергову гру Кубку і до наступних матчів може бути допущений лише з дозволу  ФФЖ.
    5.8. У відповідності з Дисциплінарним кодексом ФФЖ на гравців, керівників команд, футбольні клуби, спортивні споруди (стадіони) і арбітрів можуть бути накладені дисциплінарні та інші міри покарання у випадку порушення ними даного Регламенту або недотримання “Правил гри”.
    5.9. Підставами притягнення до дисциплінарної відповідальності можуть бути:
    • попередження або вилучення, що внесені до рапорту арбітра;
    • зауваження по проведенню матчу,що внесені у рапорт арбітра матчу;
    • письмова заява представників федерації, футбольних команд,інші матеріали ;
    5.10. Представники футбольних команд і футболісти, які беруть участь в районних змаганнях, зобов’язані виконувати всі вимоги Правил гри і даного Регламенту. У випадку недисциплінованої поведінки футболістів та офіційних осіб однієї з команд за рішенням арбітра гра може бути припинена. Керiвники команд не мають права втручатися в дiї арбітрів матчу. Вони несуть повну вiдповiдальнiсть за поведiнку футболістів своєї команди, а господарі поля і за поведінку глядачів.
    5.11. Приймаюча сторона несе відповідальність за громадський порядок і безпеку до, під час та після гри на стадіоні і території, що до нього прилягає.
    За невиконання (порушення) вимог Регламенту, інших нормативних документів до команди застосовуються дисциплінарні санкції.

 

5.12. Якщо гру було припинено з причини не дисциплінованої поведiнки футболiстiв однiєї з команд, то цiй командi зараховується поразка (0:3), а її супернику перемога (3:0). Якщо гру не завершено з вини обох команд, то їм обом зараховується поразка (0:3). До винних застосовуються дисциплінарні санкції.
5.13. Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає “Правилам гри” за рекомендаціям ФІФА, до ігор не допускаються. Гравці команд зобов’язані проводити ігри в щитках.
5.14. Право переносу матчів у випадку надзвичайних умов належить Оргкомітету по проведенню змагань ФФЖ. Прохання про перенос матчу від команди подається письмово не пізніше ніж за тиждень (3 днів) до гри.
5.15. Право переносу матчу у випадках, не передбачених Регламентом, належить оргкомітету по проведенню змагань.
5.16. За форс-мажорних обставин право прийняти рішення щодо зміни місця або дати проведення матчу належить комітету по проведенню змагань.

6. Арбітраж:

6.1. Призначення арбітрів на ігри здійснюється ФФЖ. Прохання команд або організацій про заміну арбітрів, призначених на ігри, до розгляду не приймаються.
6.2. У випадку неявки на гру арбітра в полі, її проводить представник від команди гостей.
6.3. До початку матчу арбітр повинен оглянути футбольне поле, оцiнити його якість i зробити вiдповiдний запис у протокол. У випадку, якщо поле не готове до гри, він зобов’язаний вимагати від місцевої футбольної команди якнайшвидше ліквідувати виявлені недоліки. У разі невиконання вимог арбітр зобов’язаний відмінити проведення матчу і повідомити про це ФФЖ, а команді господарів зараховується технічна поразка (0:3).
6.4. У випадку надзвичайних обставин, неможливості проведення матчу по метеоумовах або по інших причинах, які на думку арбітра небезпечні для здоров’я спортсменів, матч повинен бути перенесений на інший час, стадіон або відмінений. Рішення про неможливість проведення матчу приймає арбітр матчу (але при необхідності слід зв’язатися в телефонному режимі з керівними особами ФФЖ для прийняття остаточного рішення). Місце і дату проведення гри в цьому випадку визначає Комітет по проведенню змагань.
6.5. У випадку співпадіння кольорів, форму змінює команда, що приймає(господар поля).
6.6. Після закінчення гри арбітр зобов’язаний оформити протокол. Якщо при проведеннi гри мали мiсце попередження, вилучення, травми футболiстiв, а також порушення порядку на стадiонi, арбітр зобов’язаний зробити вичерпний запис про це до протоколу і поставити до відома представників команд.

 

  1. Протести:7.1. Тренер команди зобов’язаний негайно після закінчення гри попередити арбітра про подання протесту. Якщо арбітр вважає протест мотивованим, його короткий зміст фіксується ним у рапорті. Протест має бути підписаний тренером і протягом 48 годин направлений до ФФЖ. Про подання протесту арбітр повинен повідомити команду суперника.
    Арбітр в разі подачі протесту або серйозних конфліктів, що мали місце у грі, негайно надсилає детальну інформацію до ФФЖ
    7.2. Не приймаються до розгляду несвоєчасно поданий протест, або також якщо вони подані на рішення арбітра у зв’язку з подіями, що мали місце у грі:
    • призначення або не призначення вільних, штрафних чи одинадцятиметрових штрафних ударів;
    • визначення положення “поза грою”;
    • визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;
    • зараховане чи не зараховане взяття воріт;
    • попередження і вилучення гравців з поля.
    7.3. Протести розглядаються КДК ФФЖ після отримання відповідної письмової заяви (не пізніше дати найближчого матчу команди ). Якщо під час матчу чи безпосередньо після його закінчення не було жодних заяв про можливе подання протесту, то в такому разі написаний пізніше протест не приймається до розгляду.8. Керівництво проведенням:
    ——————————-
    Загальне керівництво організацією і проведенням змагань здійснюють ФФЖ .
    Безпосереднє керівництво змагань покладається на ФФЖ та призначених на гру арбітрів.
    Відповідальність за стан здоров’я гравців несе лікар.9. Фінансові витрати та нагородження:

Членський внесок для участі у розіграші КУБКІВ складає 1500 грн.
Витрати по організації і проведенню змагань: оплата суддівства (250грн+250грн) здійснюється  за рахунок команд-учасниць.Команда яка грає в дома оплачує гру сама у розмірі 500 гривень.Оплата півфінальних та фінальних ігор (700грн+700грн) здійснюється за рахунок команд учасниць і обслуговується бригадою арбітрів.
Команди – переможниці   нагороджуються Кубком, медалями та грамотами ФФЖ.
Команди-фіналісти  нагороджуються Кубкоми ,медалями та грамотами ФФЖ.

10. Заявки:
10.1. Заявки на участь у змаганнях, завірені представником команди, тренером та лікарем, подаються до 26 березня в приміщенні ФФЖ.
10.2. До ФФЖ подаються такі документи:
• заявочний лист в двох примірниках по встановленій формі;
• ксерокопії паспорта ,які завіряються ФФЖ.
10.3. Відповідальність за неправильні дані в заявочних листах несуть тренери команд і особи, які завірили заявочний лист.
10.4. До заявки і переходи по ходу турніру не дозволяються. Футболіст може брати участь в розіграші Кубку лише у складі однієї команди.


              

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы оставить комментарий.