Вища ліга Футзал - Season 2022

Table

  Команда М Пер. Пор. Очки
1 ФК Боянець/Туринка 2 2 0 6
2 ФК Вязова/Скварява 2 2 0 6
3 СФК Янів 1 1 0 3
4 ФК Жовква 1 1 0 3
5 ФК Дубляни 2 1 1 3
6 ФК Стандарт 2 1 1 3
7 ФК Нова Камянка 2 1 1 3
8 ФК Стрийська 2 1 1 3
9 ФК Добросин 2 0 2 0
10 ФК Янг Бойс 2 0 2 0
11 ФК Туринка/Деревня 2 0 2 0
1 ліга Футзал - Season 2022

Table

  Команда М Пер. Пор. Очки
1 ФК Дорошів 2 2 0 6
2 ФК Гульдманн 2 2 0 6
3 ФК Магерів 2 2 0 6
4 ФК Зарудці 2 2 0 6
5 ФК Barrel 2 2 0 6
6 ФК Хитрейки 2 1 1 3
7 ФК Зубейки 2 1 1 3
8 ФК Нове Село 2 0 2 0
9 ФК Звертів 2 0 2 0
10 ФК Городжів 2 0 2 0
11 ФК Сулимів 2 0 2 0
12 ФК Візенберг 2 0 2 0

ФК “Задвір” Добросин

2GHJFFRrXRo
Рік заснування: 2013

Президент клубу: Гринчук Назарій

Віце президент: Гринчук Володимир

Головний тренер: Пац Ярослав

Форма: Оранжева

Запасна форма: Синя

Заявлені гравці

Місце
Матчі
Перемог
Нічий
Поразок

Останній матч

ФК Стрийська –

2. Match Day

30. Травень 2024 

2 - 1

  Команда Матчі Перемог Нічиї Поразок GoalsDiff Очки
1 Глинсько 18 15 2 1 66:17+49 47:5
1 Туринка 16 12 1 3 49:24+25 37:10
1 Потелич 14 8 3 3 49:26+23 27:12
1 Віднів 14 12 2 0 48:9+39 38:2
1 Бишків 12 10 1 1 36:12+24 31:4
1 Нове Село 12 9 1 2 31:13+18 28:7
1 Туринка 14 13 0 1 48:12+36 39:3
1 Хитрейки 14 10 2 2 46:15+31 32:8
1 Звертів 14 10 2 2 43:20+23 32:8
1 Городжів 19 14 3 2 73:32+41 45:9
1 Туринка 14 12 2 0 134:58+76 38:2
1 Візенберг 14 12 0 2 110:58+52 36:6
1 ФК Дорошів 2 2 0 0 24:4+20 6:0
1 ФК Боянець/Туринка 2 2 0 0 12:5+7 6:0
2 Віднів 16 11 3 2 41:19+22 36:9
2 Купичволя 18 11 1 6 39:18+21 34:19
2 Кулява/Любеля 14 9 0 5 36:22+14 27:15
2 Дубляни 14 9 3 2 35:11+24 30:9
2 Річки 12 7 3 2 33:18+15 24:9
2 Гійче 12 8 0 4 30:18+12 24:12
2 Гійче 19 13 2 4 57:35+22 41:14
2 Кунин 14 8 4 2 23:11+12 28:10
2 Мокротин 14 9 3 2 29:15+14 30:9
2 Дубляни 14 10 1 3 51:20+31 31:10
2 Бишків 13 9 3 1 106:58+48 30:6
2 Гульдманн 14 11 0 3 128:52+76 33:9
2 ФК Гульдманн 2 2 0 0 20:8+12 6:0
2 ФК Вязова/Скварява 2 2 0 0 12:9+3 6:0
3 Блищиводи 16 8 4 4 31:30+1 28:16
3 Кулява/Любеля 18 9 5 4 35:24+11 32:17
3 Кам.Гора/Кіпті 14 7 3 4 38:27+11 24:15
3 Звертів 14 9 0 5 27:16+11 27:15
3 Туринка 12 6 3 3 30:16+14 21:12
3 Поріцьки 12 7 1 4 26:23+3 22:13
3 Зарудці 14 9 0 5 33:23+10 27:15
3 Панчишини 14 9 1 4 37:28+9 28:13
3 Бишків 19 11 3 5 41:19+22 36:18
3 Віднів 14 8 1 5 40:24+16 25:16
3 Соснівка 14 9 0 5 107:78+29 27:15
3 Хитрейки 13 10 0 3 124:50+74 30:9
3 ФК Магерів 2 2 0 0 14:8+6 6:0
3 СФК Янів 1 1 0 0 8:3+5 3:0
4 Річки 22 10 7 5 55:42+13 37:22
4 Звертів 16 8 1 7 43:30+13 25:22
4 Панчишини 18 9 4 5 36:25+11 31:19
4 Панчишини 14 7 0 7 37:42-5 21:21
4 Візенберг 14 9 0 5 30:25+5 27:15
4 Стара Скварява 12 6 2 4 26:19+7 20:14
4 Рава Руська 12 6 2 4 36:28+8 20:14
4 Нова - Кам'янка 14 8 0 6 39:34+5 24:18
4 Синьковичі 14 8 1 5 37:27+10 25:16
4 Гряда 14 6 2 6 27:30-3 20:20
4 Жовква 19 9 4 6 44:34+10 31:22
4 Датський Текстиль 13 8 0 5 114:66+48 24:15
4 Воля-Висоцька 14 9 0 5 104:70+34 27:15
4 ФК Зарудці 2 2 0 0 10:7+3 6:0
4 ФК Жовква 1 1 0 0 8:5+3 3:0
5 Візенберг 16 6 4 6 37:39-2 22:22
5 Думичі 18 9 3 6 30:21+9 30:21
5 Шабельня 14 6 2 6 38:27+11 20:20
5 Кунин 14 3 4 7 14:31-17 13:25
5 Нова - Кам'янка 12 3 2 7 20:40-20 11:23
5 К.Липник 12 3 2 7 12:24-12 11:23
5 Зубейки 19 9 2 8 41:47-6 29:26
5 Рух 14 4 1 9 18:29-11 13:28
5 Блищиводи 14 6 0 8 36:31+5 18:24
5 Підліски-Ситихів 14 5 3 6 29:35-6 18:21
5 Нова Камянка 13 7 0 6 109:71+38 21:18
5 Шахтар 13 7 0 6 83:79+4 21:18
5 ФК Barrel 2 2 0 0 9:6+3 6:0
5 ФК Дубляни 2 1 0 1 12:11+1 3:3
6 Нова - Кам'янка 22 9 3 10 52:51+1 30:33
6 Сулимів 16 5 5 6 34:39-5 20:23
6 Шабельня 18 5 7 6 32:29+3 22:25
6 Синьковичі 14 6 2 6 39:43-4 20:20
6 Скеля 14 3 3 8 14:25-11 12:27
6 Магерів 12 3 1 8 13:22-9 10:25
6 Зубейки 12 2 2 8 24:33-9 8:26
6 Кам.Гора 14 4 1 9 22:35-13 13:28
6 Воля-Висоцька 14 5 1 8 32:52-20 16:25
6 Малехів 19 8 3 8 48:52-4 27:27
6 Шахтар 14 4 1 9 23:46-23 13:28
6 Дубляни 13 5 2 6 67:111-44 17:20
6 Зубейки 14 7 0 7 85:84+1 21:21
6 ФК Хитрейки 2 1 0 1 16:13+3 3:3
6 ФК Стандарт 2 1 0 1 8:80 3:3
7 Деревня 16 4 3 9 43:50-7 15:30
7 Кам.Гора/Кіпті 18 5 5 8 28:40-12 20:29
7 Купичволя 14 6 2 6 25:31-6 20:20
7 Зарудці 14 2 1 11 16:40-24 7:34
7 Замок 12 2 0 10 19:44-25 6:30
7 Лавриків 12 1 2 9 13:39-26 5:29
7 Нове Село 14 2 1 11 19:48-29 7:34
7 Візенберг 14 3 1 10 21:38-17 10:31
7 Магерів 14 4 1 9 22:45-23 13:28
7 Замок 19 6 4 9 40:45-5 22:31
7 Вугільник 14 4 2 8 55:98-43 14:26
7 Зарудці 13 6 0 7 100:86+14 18:21
7 ФК Зубейки 2 1 0 1 13:11+2 3:3
7 ФК Нова Камянка 2 1 0 1 11:13-2 3:3
8 Стара Скварява 22 7 6 9 41:49-8 27:33
8 Збиранка 16 4 2 10 20:31-11 14:32
8 Потелич 18 4 6 8 26:39-13 18:30
8 Підлісся 14 1 0 13 20:64-44 3:39
8 Збиранка 14 1 3 10 9:36-27 6:33
8 Збиранка 14 2 3 9 13:25-12 9:30
8 Підлісся 14 3 1 10 20:35-15 10:31
8 К.Липник 19 5 4 10 30:40-10 19:34
8 Сопошин 14 2 1 11 17:47-30 7:34
8 Боянець 14 3 1 10 66:107-41 10:31
8 Городжів 13 4 0 9 75:112-37 12:27
8 ФК Нове Село 2 0 0 2 9:11-2 0:6
8 ФК Стрийська 2 1 0 1 7:9-2 3:3
9 Надичі/Кунин 16 2 1 13 17:53-36 7:40
9 Скеля 18 2 4 12 16:43-27 10:40
9 Поріцьки 19 5 2 12 34:48-14 17:38
9 Малі Підліски 1 14 3 1 10 65:124-59 10:31
9 Малі Підліски 2 14 1 0 13 51:156-105 3:39
9 ФК Звертів 2 0 0 2 9:12-3 0:6
9 ФК Добросин 2 0 0 2 9:13-4 0:6
10 Підлісся 18 1 3 14 15:67-52 6:45
10 Рава Руська 19 5 1 13 27:41-14 16:40
10 Янг Бойс 14 2 1 11 87:139-52 7:34
10 Кам.Гора 14 1 0 13 47:160-113 3:39
10 ФК Городжів 2 0 0 2 6:12-6 0:6
10 ФК Янг Бойс 2 0 0 2 7:12-5 0:6
11 Магерів 22 5 2 15 34:54-20 17:47
11 Лавриків 10 1 0 9 10:52-42 3:27
11 ФК Сулимів 2 0 0 2 7:18-11 0:6
11 ФК Туринка/Деревня 2 0 0 2 7:13-6 0:6
12 ФК Візенберг 2 0 0 2 2:29-27 0:6

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы оставить комментарий.